• Felsefemiz

  Yıllarını dershaneciliğe vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından kurulan bir öğretim kurumu.
   
  Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak " kendi ayakları üzerinde " yürüyen; başarının nicelikle değil, kalite ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim-öğretim ilkelerini "öğretmence" belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu.
 • Rehberlik

  "Etkin öğretim" uygulamasıyla yola çıktığımız 1998'den beri, Boğaziçi Eğitim Kurumlarına yakışır bir şekilde sizlere rehberlik hizmeti sunmaya kararlıyız.

   

  İşte bu amaç doğrultusunda hazırlamış olduğumuz sitemizin Rehberlik sayfasında; tüm YGS-LYS adaylarına ışık tutacak olduğuna inandığımız önemli makalelere ve rehberlik yazılarına yer veriyoruz.

Bizden Haberler

Websitemize hoş geldiniz...

Galerimizden Rasgele

Öğrenci Görüşleri

 • Gamze KARADAĞLI

  Gamze KARADAĞLI

  12. Sınıf / TM

  Hocalarımız sayesinde arkadaşlarımla rahat bir ortamda ders dinleyip, çalışabiliyorum. Okulda sorun yaşadığım konuları dershanede çok daha rahat çözümleyebiliyorum. Etrafımda da rahatsız olabileceğim sorunlar olmayınca herşey çok daha kolay...

 • Mehmet TÜJÜMET

  Mehmet TÜJÜMET

  12. Sınıf / TM

  Öğretmen kadrosundan kaynaklı Turgutlu Boğaziçi Dershanesi'ni tercih ettim. Ulaşım açısından uzak olsa da eğitimim için en iyi dershane olduğunu düşünüyorum. Sadece iyi bir üniversiteyi kazanmak için değil aynı zamanda iyi bir birey olmak için de "Boğaziçi Dershanesi" şart.

 • Atakan MUSLU

  Atakan MUSLU

  10.SINIF/TM KARŞIYAKA BİREY DERSHANESİ

  Boğaziçi dershanesi öncelikle eğitim sistemi bakımından en benimsediğim kuruluş.Öğretmenlerin ders anlatım üslupları hem okula hem de YGS'ye yönelik olduğu için, okulda başarılı olup aynı zamanda YGS'ye hazırlanmış oluyoruz. Sadece derslerimde değil, aynı zamanda geleceğime yönelik kararlarımda Rehberlik Servisinden büyük destek görüyorum. Dershanemizde uygulanan föy sistemi hem bizi ağır yüklerden kurtarıyor hem de konuya göre gerek detaylı gerek yüzeysel soru örnekleri olduğu için karşıma gelebilecek zor soruları kolaylıkla çözebiliyorum.

 • Gizem KOCA

  Gizem KOCA

  11. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini tercih etme nedenlerimin ilki, eğitiminin bana uygun olması. Öğretmen kadrosunun iyi seçilmiş ve deneyimli olması, eğitim öğretim modeli olan Etkin Öğretim Sisteminin hem okula hazırlıkta hem de üniversite hazırlıkta doğru bir yol olduğunu düşünmem seçimimdeki en önemli etkenlerdir. Ayrıca rehberlik servisinin bizlere olan ilgisi, yakınlığı ve güler yüzlü oluşu, ders başarımızın düzenli olarak takip edilmesi ben etkileyen en önemli etkendir. Teşekkür ediyorum.

 • Kaan SAKALLI

  Kaan SAKALLI

  12. Sınıf / Sayısal

  Dershane öğretmenim olabilirler fakat dışarıda herbiri abim ve ablam diyebileceğim enerjiye yakınlığa sahiplaer. Bana sadece ders konusunda yol göstermediler. Bunun yanında hayat yolunda nasıl dimdik ilerlemem gerektiğini, bu yolun çıkışları olduğu gibi inişlerininde olduğunu bana öğrettiler. Dershanemi ve öğretmenlerimi çok seviyorum.

 • ECE ÇALIKUŞU

  ECE ÇALIKUŞU

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANEMİZ DİĞER DERSHANELERE GÖRE ÇOK DAHA İYİ BU DERSHANEYİ ÖĞRETMENLERİ ÇOK SEVDİĞİMDEN VE FİYATIDA ÇOK UYGUN OLDUĞUNDAN DOLAYI SEÇTİM BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİZ ARKADAŞ CANLISI VE BİLGİLİ VE GÜLERYÜZLÜ.

 • Mert KARAKAŞ

  Mert KARAKAŞ

  11. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇME SEBEBİM EŞSİZ ÖĞRETMEN KADROSU VE HİÇ BİR YERDE OLMAYAN ETKİN ÖĞRETİM SİSTEMİDİR

 • Dilara İÇİNGİR

  Dilara İÇİNGİR

  11. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçmemdeki en önemli etken, rehberlik servisinin çalışmaları. Önceki dershanemde görmediğim ilgi alaka, ders başarı durum takibini burda gördüm. Ayrıca öğretmen kadrosunun hazırlanma aşamasında çok iyi olduğunu düşünüyorum. Yayınlarınında birçok yayına göre çok daha iyi olması tercih sebeplerimden biridir. Teşekkür ediyorum.

 • ERKURT ÖZTÜRK

  ERKURT ÖZTÜRK

  10.SINIF / MF

  Eğitim sistemi ve işleyişi için Karşıyaka Boğaziçi Dersahenesi... Gerek öğretmenlerinin bilgi düzeyi gerek kaynakların kalitesi ile gelecek için umut kapısı aralıyor. Soru bankalarındaki soru çeşitliliği ile sınavlara hazırlıkta önemli bir yardımcı. Öğretmenlerin ilgisi ve desteği başarıda büyük bir etmen. Rehberlik Servesiyle stresten uzak, düzenli bir çalışma temposuyla başarı kaynağı Boğaziçi... Teşekkürler herkese...

 • Burcu ERDAL

  Burcu ERDAL

  11. Sınıf / Eşit Ağırlık

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİ YILLARIMI BURDA GEÇİRDKTEN SONRA HERHANGİ BİR KURS OLMAKTAN ÇOK DAHA SICAK BİR YER OLDU BURASI. ÖĞRTMENLERİMDE AİLEM OLDU YÜZLERİNDEKİ TEBESSÜM SAMİMİYETLERİ TERCİH SEBEBİM:))

 • Ahmet DEMİRKAL

  Ahmet DEMİRKAL

  10. Sınıf / MF

  Dershane, eğitim hayatımda çok önemli bir yere sahip. O nedenle eğitim hayatımda başarılı olmamı en iyi sağlayacağını düşündüğüm dershane olarak Turgutlu Boğaziçi Dershanesine kayıt oldum. Eğitim sisteminden ve disiplininden başta ailem olmak üzere son derece memnunuz. İlginiz için teşekkürler

 • Umut ŞEREMET

  Umut ŞEREMET

  9. Sınıf Öğrencisi

  SBS'de başarılı olmamdaki en büyük etkenlerden biri dershanemdir. Sevgili öğretmenlerimizle olan yakınlığımız derstedeki başarılarımızı olumlu yönde etkilemektedir. Karşıyaka Boğaziçi Dershanesinin öğretmenlerine ve rehberlik servisine teşekkür ediyorum.

 • Pınar TOKAY

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ ÖĞRETMENLERİN İLGİLİ OLMASI VE İYİ PRATİK EĞİTİM TARZI OLMASI HOŞUMA GİDİYO BİR YAKINIMIN ARCILIĞIYLA GELDİM ÇOK MEMNUNUM.

 • Esmagül SELİK

  Esmagül SELİK

  7. Sınıf Öğrencisi

  BUCA ŞUBESİ; Dershaneye gelmeden önce derslerim biraz kötüydü. Ama bu dershaneye geldiğimden beri derslerim düzeldi. Dershanede dersler çok eğlenceli ve keyifli geçiyor .Öğretmenlerimiz dersleri çok iyi anlatıyorlar. Burda konuları önceden gördüğüm için okuldaki derslerde daha başarılı oluyorum. Sınavlarda daha iyi olmaya başladım.

 • Buse KARADAĞLI

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNE KARDEŞİM DE BU DERSHANEDE DİYE GELMİŞTİM PEK BİLGİM YOKTU AMA ŞANSLIYMIŞIM Kİ BURAYA DENK GELDİM YİNE OLSA BU DERSHANEYİ SEÇERDİM.

 • Günce EVCİMEN

  12. Sınıf / TM

  BOĞAZİÇİ ÇANKAYA DERSHANESİNE BİR AKRABAMIN TAVSİSİYLE GELDİM HOCALARI VE DERS ANLATIŞ TARZLARI ÇOK İYİ.

 • Taylan YÖNTEMER

  Taylan YÖNTEMER

  6. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka SBS şubesinde çok mutluyum. Öğretmenlerim çok cana yakın ve her konuda istediğim yardımı ve desteği alabiliyorum burada kendimi özel hissediyorum.

 • Sercan CİVELEK

  Sercan CİVELEK

  7. Sınıf Öğrencisi

  Buca şubesi; dershanemdeki en iyi olay bence öğretmenlerimin çok sevecen, güler yüzlü ve anlayışlı olmasıdır. Rehber öğretmenimizin bizle birebir ilgilenmesi çok güzel. Bunun yanı sıra öğrenci anlamadığı bir konu hakkında ya da soruda öğretmenle herhangi bir günde ders yapabiliyor. Dershanenin ulaşım açısından rahat olması ise bireyi tercih etme nedenlerimin arasındadır..

 • Emre MERNEKLİ

  Emre MERNEKLİ

  12. Sınıf / Sayısal

  Derslerin yanında sosyal aktiviteleri olduğu için dershanemi ve bunu bize sağlayan rehberlik servisini seviyorum.

 • Ayşe BULUT

  Ayşe BULUT

  12. Sınıf / Sayısal

  Üniversite sınavına Buca Boğaziçi Dershanesinde hazırlanıyorum.Boğaziçi Dershanesini seçme nedenlerim arasında en büyük etken seçkin öğretmen kadrosudur.Öğretmenlerimiz oldukça iyi eğitimli ve azimliler.Bazen biz öğrenciler pes etsekde yapamayacağımıza inansakda bizi tekrar ayağa kaldıran ‘’Bireyli öğretmenleri’’me teşekkür ederim.

Anket

2013 YGS’nin Zorluk Düzeyi Nasıl?

Çok Kolay - 23.1%
Kolay - 7.7%
Normal - 15.4%
Zor - 30.8%
Çok Zor - 23.1%

Total votes: 13
The poll has expired
Refresh results

Önemli Linkler

Veli Görüşleri

 • Bülent DÜZDEMİR

  Bülent DÜZDEMİR

  EMEKLİ

  Öğrencilerin; hem eğitim, hem de kişisel-sosyal gelişim açısından dershanelerin yeri ve önemi çok büyük bu nedenle doğru dershane tercih etmek çok önemli. Çocuğumun başarısının yükselmesi kendine olan güvenini, çalışmalarının ve kuruma geliş gidişlerinin yakın takipte kontrol edilmesi de bizim kuruma olan güvenimizi arttırdı. İlginize teşekkür ederiz Daha nice öğrenci yetiştirmeniz dileğiyle…

 • Fikrettin GÜLER

  Fikrettin GÜLER

  Emekli Öğremen

  ÇANKAYA, BOĞAZİÇİ DERSHANELERİ VELİSİ OLARAK; DERSHANE'NİN TÜRK MİLLİ EĞİTİMİNE YAKIŞIR, ATATÜRK İLKELERİNE BAĞLI, ÇAĞDAŞ BİR EĞİTİM KURUMU OLARAK ÇALIŞTIĞINIZI GÖRMEKTEYİM. BU NEDENLE; ÇOK MUTLUYUM. ÇALIŞAN EĞİTİMCİLER'İN HER TÜRLÜ DAVRANIŞLARI VE İNSANA YAKLAŞIMLARI İLE AYRI BİR ÖRNEKTİR. TEŞEKKÜR EDİYORUM...

 • Sakine SAYAN

  Sakine SAYAN

  Ev Hanımı

  Boğaziçi Eğitim Kurumlarına bağlı Boğaziçi Dershanesi ’nde çocuklarımın ikisi de eğitim görmekte. Gerek öğretmenlerin ilgi ve alakaları gerekse kurumun işleyiş,disiplin ve düzeni dershane konusundaki tercihimizi Birey Dershanesi’nden yana kullanmamızı sağladı. Öğrencilerin hem eğitimi hem de en ufak problemleri ile tek tek ilgilenmeleri, kuruma olan güvenimizi daha çok arttırdı. İlgi ve alakanız için sonsuz teşekkürler.

 • Keziban KANBUL

  Keziban KANBUL

  Serbest Meslek

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçerken kızımın (Cansel Sertkaya) isteği önemliydi benim için.Kendisi araştırmış, ders başarısını arttırmak adına yaptığınız çalışmaları ve rehberlik hizmetinin çok iyi olduğunu duymuş.Benim için en önemli kriter ise, genel olarak kurumunuzun kızımla ilgilenmesi, eğitim durumunu ve sorunlarını takip etmesi, güler yüzlü ve anlayışlı olmanızdır.Sizlere teşekkür ediyorum.

 • Ali DEMİR

  Ali DEMİR

  Turizmci

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNDE OĞLUM (MURAT DEMİR) DAHA İYİ SINAVLARINA HAZIRLANIYOR HAFTA İÇİ İSTEDİĞİ ZAMAN GELDİĞİNDE SORULARINI SORABİLİYOR . SORULARINA CEVAP BULMASI VE İLGİLENİLİP VELİ OLARAK BİZLERE BİLGİ VERİLMESİ OLDUKÇA BİZLERİ RAHATLATIYOR . GEÇ BİLE KALDIĞINDA YADA DENEME SINAVINA KATILMADĞINDA HERŞEYDEN HABERİMİZ OLUYOR . BU YÜZDEN BİZ VELİLERİ DE BİLGİLENDİRİP RAHATLATTĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞŞEKÜR EDERİZ SİZE

 • Sabri ATLI

  Sabri ATLI

  Emekli

  Bu yıl dershane seçiminde çok dikkatli davrandık ve dershaneler ile ilgili pek çok araştırma yaptık. Boğaziçi Dershanesi eğitim gören birkaç öğrencinin ailesi ile görüştük ve öğrencilere gösterilen ilgiden, öğretmen kadrosundan çok memnun olduklarını belirttiler. Bizde dershane seçimimizi Birey Dershanesi’nden yana kullandık. Öğretmenlerinin samimiyeti, ilgi ve alakası, ders anlatmada ki başarısı bizleri inanılmaz mutlu etti. Sizleri tercih etmekle en doğru kararı verdiğimizi bizlere kanıtladınız. Teşekkürler

 • Ayten YANIK

  Ayten YANIK

  Ev Hanımı

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNDE KIZIMIN KUZENİ BU DERSHANEDE EĞİTİM GÖRÜYORDU VE ÇOK BAŞARILYDI. KIZIM SELİNİN BU BAŞARIDAN ÇOK ETKİLENDİĞİNDEN ÇANKAYA BİREY DERSHNESİNİ TERCİH ETTİ. FAKAT ÇOK YOĞUN VE SPORCU OLDUĞUNDAN DOLAYI BABASI KARŞI ÇIKTI . OKULUMUZDAKİ NOTLARIMIZ YÜKSELDİĞİNDE DERSHANENİN NE KADAR FAYDALI OLDUĞUNU ANLADIM DEDİ BABAMIZ . ŞİMDİ DAHA GÜVENLE VE İNANARAK GELİYORUZ. SBS REHBER ÖĞRETMENİMİZE VE DERSHANEMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ ...

 • Mustafa GENÇ

  Mustafa GENÇ

  Eğitim Yöneticisi

  Başka dershanelerdende hizmet almış bir veli olarak Karşıyaka Boğaziçi Dershanesi SBS şubesinin, düzenlilik, iletişim, organizasyonu beni son derece memnun etti. Çocuğumun tüm süreçlerde kurum tarafından desteklenmesi okul başarısını ciddi anlamda arttırdı. Tüm bu nitelikli hizmetler için bütün Birey Karşıyaka sbs ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

 • Gülten ÖNAL

  Gülten ÖNAL

  Banka Müdürü

  BİZ ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇERKEN ÖNCE KURUMSAL KİMLİĞİNDEN ETKİLENDİK , VE BAŞLADĞIMIZDA İSE BURDAKİ BİREYLERE İLGİ ALAKA VE ÖZENİ GÖRDÜMÜZDE ÇOK MUTLU OLDUK . BU YIL SADECE ARANIZA KATILMIŞ OLMAMIZA RAĞMEN ÖĞRETMENLERİMİZDEN VE REHBER ÖĞRETMENİMİZDEN ÇOK MEMNUN KALDIK . KIZIM HANDENİN İSTEYEREK GELMESİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİYDİ. TEŞEKKÜRLER...

 • Hüseyin ÖZDEMİR

  Hüseyin ÖZDEMİR

  Emekli

  Buca şubesi; Boğaziçi Dershanesinin yönetim ve öğretim kadrosundan veli olarak çok memnunum. Çok güzel bir ortam var.. Kurumun başarısının devamını diliyorum...