• Felsefemiz

  Yıllarını dershaneciliğe vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından kurulan bir öğretim kurumu.
   
  Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak " kendi ayakları üzerinde " yürüyen; başarının nicelikle değil, kalite ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim-öğretim ilkelerini "öğretmence" belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu.
 • Rehberlik

  "Etkin öğretim" uygulamasıyla yola çıktığımız 1998'den beri, Boğaziçi Eğitim Kurumlarına yakışır bir şekilde sizlere rehberlik hizmeti sunmaya kararlıyız.

   

  İşte bu amaç doğrultusunda hazırlamış olduğumuz sitemizin Rehberlik sayfasında; tüm YGS-LYS adaylarına ışık tutacak olduğuna inandığımız önemli makalelere ve rehberlik yazılarına yer veriyoruz.

Bizden Haberler

Websitemize hoş geldiniz...

Galerimizden Rasgele

Öğrenci Görüşleri

 • Kadir YURTÇU

  Kadir YURTÇU

  7. Sınıf Öğrencisi

  Dershane öğretmenlerimin anlatımları çok iyi ve her öğrenci ile teker teker ilgileniyorlar. Tüm öğretmenlerime teşekkür ederim.

 • Berfin İZCİ

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİ DİĞER DERSHANELERE ORANLA DAHA SICAK BİR ORTAM BİREBİR VE HOCALAR BAKIMINDAN ÇOK RAHAT VE GÜLER YÜZLÜ İDARESİYLE ASLA PİŞMAN OLMADI.

 • Ozan ÖZEL

  11. Sınıf / Sayısal

  Bayraklı şubesi ; Her ay düzenli olarak deneme sınavı yapılması başarımı ve performansımı ne ölçüde geliştirdiğim hakkında bana yarar sağlıyor. Rehberlik servisinin eksik konularım hakkında bana yol göstermeleri eksik konularını kapatmam konusunda bana büyük ölçüde yardımcı ve destek oluyor. Derslerde yazı yazmakla vakit kaybetmek yerine FÖY'lerin kullanılması zaman konusunda baya bir yardımcı oluyor. Öğretmenlerin ve çalışanların güler yüzlü ve sıcak tavırları ailevi bir ortam yaratıyor.

 • Umut ŞEREMET

  Umut ŞEREMET

  9. Sınıf Öğrencisi

  SBS'de başarılı olmamdaki en büyük etkenlerden biri dershanemdir. Sevgili öğretmenlerimizle olan yakınlığımız derstedeki başarılarımızı olumlu yönde etkilemektedir. Karşıyaka Boğaziçi Dershanesinin öğretmenlerine ve rehberlik servisine teşekkür ediyorum.

 • Ahmet DEMİRKAL

  Ahmet DEMİRKAL

  10. Sınıf / MF

  Dershane, eğitim hayatımda çok önemli bir yere sahip. O nedenle eğitim hayatımda başarılı olmamı en iyi sağlayacağını düşündüğüm dershane olarak Turgutlu Boğaziçi Dershanesine kayıt oldum. Eğitim sisteminden ve disiplininden başta ailem olmak üzere son derece memnunuz. İlginiz için teşekkürler

 • Doğukan KUMRU

  Doğukan KUMRU

  12. Sınıf / TM

  Dershanenin FÖY sistemini çok beğeniyorum. FÖY sayesinde dersler daha verimli geçiyor. Ayrıca Boğaziçi dershanelerinde birebir ders alma imkanım çok fazla oluyor bu da benim öğrenmemi kolaylaştırıyor.

 • İbrahim TÜREDİOĞLU

  İbrahim TÜREDİOĞLU

  12. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçme nedenim, öncelikle yıllardır bu kurumda olmam, okuldaki derslerimdeki başarımı arttırmam, yayınlarının hem okula hazırlık aşamasında hemde üniversite hazırlık aşamasında çok iyi olması. Ayrıca öğretmen kadrosunun seçkin olması, güler yüzlü rehberlik ve idare anlayışının oldukça iyi olması Boğaziçi Dershanesini seçmemdeki en önemli etkenlerdir. Herkese bu anlamda teşekkür ediyorum.

 • Gizem KOCA

  Gizem KOCA

  11. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini tercih etme nedenlerimin ilki, eğitiminin bana uygun olması. Öğretmen kadrosunun iyi seçilmiş ve deneyimli olması, eğitim öğretim modeli olan Etkin Öğretim Sisteminin hem okula hazırlıkta hem de üniversite hazırlıkta doğru bir yol olduğunu düşünmem seçimimdeki en önemli etkenlerdir. Ayrıca rehberlik servisinin bizlere olan ilgisi, yakınlığı ve güler yüzlü oluşu, ders başarımızın düzenli olarak takip edilmesi ben etkileyen en önemli etkendir. Teşekkür ediyorum.

 • Burak ÖZDOĞAN

  12. Sınıf / Sayısal

  Buca Boğaziçi Dershanesi; Öğrencisi Öğretmenlerimiz sadece öğretmenimiz değil burada. Çünkü bizlere yakınları kadar ilgi ve alaka gösteriyorlar. Boğaziçi dershanesi benim ve diğer arkadaşlarım içinde ikinci bir yuva adeta. Bize gösterdikleri ilgiden dolayı tüm öğretmenlerime teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Mehmet TÜJÜMET

  Mehmet TÜJÜMET

  12. Sınıf / TM

  Öğretmen kadrosundan kaynaklı Turgutlu Boğaziçi Dershanesi'ni tercih ettim. Ulaşım açısından uzak olsa da eğitimim için en iyi dershane olduğunu düşünüyorum. Sadece iyi bir üniversiteyi kazanmak için değil aynı zamanda iyi bir birey olmak için de "Boğaziçi Dershanesi" şart.

 • Mehmet KAHRAMAN

  Mehmet KAHRAMAN

  12. Sınıf / Sayısal

  Dershanemiz öğretmenleri kadar, kaynak temin etme konusunda da çok iyi konumda. Çünkü yalnız dershane kaynaklarından değil farklı yayınların kaynaklarıylada besleniyoruz burada. Bu imkanları sağladığı için dershanemiz öğretmenlerine ve rehber öğretmenimize çok teşekkür ediyorum.

 • Atakan MUSLU

  Atakan MUSLU

  10.SINIF/TM KARŞIYAKA BİREY DERSHANESİ

  Boğaziçi dershanesi öncelikle eğitim sistemi bakımından en benimsediğim kuruluş.Öğretmenlerin ders anlatım üslupları hem okula hem de YGS'ye yönelik olduğu için, okulda başarılı olup aynı zamanda YGS'ye hazırlanmış oluyoruz. Sadece derslerimde değil, aynı zamanda geleceğime yönelik kararlarımda Rehberlik Servisinden büyük destek görüyorum. Dershanemizde uygulanan föy sistemi hem bizi ağır yüklerden kurtarıyor hem de konuya göre gerek detaylı gerek yüzeysel soru örnekleri olduğu için karşıma gelebilecek zor soruları kolaylıkla çözebiliyorum.

 • Burcu ERDAL

  Burcu ERDAL

  11. Sınıf / Eşit Ağırlık

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİ YILLARIMI BURDA GEÇİRDKTEN SONRA HERHANGİ BİR KURS OLMAKTAN ÇOK DAHA SICAK BİR YER OLDU BURASI. ÖĞRTMENLERİMDE AİLEM OLDU YÜZLERİNDEKİ TEBESSÜM SAMİMİYETLERİ TERCİH SEBEBİM:))

 • Tolga ONGUN

  Tolga ONGUN

  11. Sınıf / Eşit Ağırlık

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇMEMDE BU DERSHANENİN FÖY SİSTEMİ İLGİMİ ÇEKTİ. ÇÜNKÜ BEN UZUN YAZILAR YAZMAKTAN HOŞLANMAM BURADA FÖY VAR ZAMAN KAYBI YOK.

 • ECE ÇALIKUŞU

  ECE ÇALIKUŞU

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANEMİZ DİĞER DERSHANELERE GÖRE ÇOK DAHA İYİ BU DERSHANEYİ ÖĞRETMENLERİ ÇOK SEVDİĞİMDEN VE FİYATIDA ÇOK UYGUN OLDUĞUNDAN DOLAYI SEÇTİM BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİZ ARKADAŞ CANLISI VE BİLGİLİ VE GÜLERYÜZLÜ.

 • ERKURT ÖZTÜRK

  ERKURT ÖZTÜRK

  10.SINIF / MF

  Eğitim sistemi ve işleyişi için Karşıyaka Boğaziçi Dersahenesi... Gerek öğretmenlerinin bilgi düzeyi gerek kaynakların kalitesi ile gelecek için umut kapısı aralıyor. Soru bankalarındaki soru çeşitliliği ile sınavlara hazırlıkta önemli bir yardımcı. Öğretmenlerin ilgisi ve desteği başarıda büyük bir etmen. Rehberlik Servesiyle stresten uzak, düzenli bir çalışma temposuyla başarı kaynağı Boğaziçi... Teşekkürler herkese...

 • Pınar TOKAY

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ ÖĞRETMENLERİN İLGİLİ OLMASI VE İYİ PRATİK EĞİTİM TARZI OLMASI HOŞUMA GİDİYO BİR YAKINIMIN ARCILIĞIYLA GELDİM ÇOK MEMNUNUM.

 • Gözde KOÇ

  Gözde KOÇ

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİ DERSHANENİN DERS İŞLEME YÖNTEMİNİ SEVDİĞİM İÇİN SİSTEMLERİNİ BEĞENDİM AYRICA HOCALARI ÇOK İYİ OLDUĞUNDAN DOLAYI ARKADAŞLARIM TARAFINDANDA ÖNERİLDİ BU YÜZDEN BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇTİM

 • Selena ALAN

  11. Sınıf / FM

  Bayraklı Şubesi: Öncelıkle evime oldukça yakın olduğu için burayı tercih ettim. 10.sınıftayken de bu dershanedeydim ve eğitimini beğeniyorum. Genel olarak öğrenci profili fazla değişken olmadığı için kendimi daha rahat hissediyorum. Öğretmen kadrosunu beğeniyorum. Rehberlik servisinde istediğim programı kendime uygulatabiliyorum. İyi bir dershane olduğu kanısındayım.

 • Cennet AKSU

  12. Sınıf / TM

  Boğaziçi Dershanesi'ni tercih etmemde en büyük etken başarıları ve disiplinli olması. Dershane ikinci evim gibi. Bizlerle birebir ilgilenilmesi, sorunlarımıza hızlı ve başarılı çözümler getirilmesi sağlam ve emin adımlarla ilerlememizi sağlıyor. Turgutlu'nun en iyi dershanesi olduğunu düşünüyorum. İyi bir lise ve üniversite amaçlıyorsanız tercihiniz "Boğaziçi Dershaneleri" olmalı.

Anket

2013 YGS’nin Zorluk Düzeyi Nasıl?

Çok Kolay - 23.1%
Kolay - 7.7%
Normal - 15.4%
Zor - 30.8%
Çok Zor - 23.1%

Total votes: 13
The poll has expired
Refresh results

Önemli Linkler

Veli Görüşleri

 • Sabri ATLI

  Sabri ATLI

  Emekli

  Bu yıl dershane seçiminde çok dikkatli davrandık ve dershaneler ile ilgili pek çok araştırma yaptık. Boğaziçi Dershanesi eğitim gören birkaç öğrencinin ailesi ile görüştük ve öğrencilere gösterilen ilgiden, öğretmen kadrosundan çok memnun olduklarını belirttiler. Bizde dershane seçimimizi Birey Dershanesi’nden yana kullandık. Öğretmenlerinin samimiyeti, ilgi ve alakası, ders anlatmada ki başarısı bizleri inanılmaz mutlu etti. Sizleri tercih etmekle en doğru kararı verdiğimizi bizlere kanıtladınız. Teşekkürler

 • Sakine SAYAN

  Sakine SAYAN

  Ev Hanımı

  Boğaziçi Eğitim Kurumlarına bağlı Boğaziçi Dershanesi ’nde çocuklarımın ikisi de eğitim görmekte. Gerek öğretmenlerin ilgi ve alakaları gerekse kurumun işleyiş,disiplin ve düzeni dershane konusundaki tercihimizi Birey Dershanesi’nden yana kullanmamızı sağladı. Öğrencilerin hem eğitimi hem de en ufak problemleri ile tek tek ilgilenmeleri, kuruma olan güvenimizi daha çok arttırdı. İlgi ve alakanız için sonsuz teşekkürler.

 • Hüseyin ÖZDEMİR

  Hüseyin ÖZDEMİR

  Emekli

  Buca şubesi; Boğaziçi Dershanesinin yönetim ve öğretim kadrosundan veli olarak çok memnunum. Çok güzel bir ortam var.. Kurumun başarısının devamını diliyorum...

 • Ayten YANIK

  Ayten YANIK

  Ev Hanımı

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNDE KIZIMIN KUZENİ BU DERSHANEDE EĞİTİM GÖRÜYORDU VE ÇOK BAŞARILYDI. KIZIM SELİNİN BU BAŞARIDAN ÇOK ETKİLENDİĞİNDEN ÇANKAYA BİREY DERSHNESİNİ TERCİH ETTİ. FAKAT ÇOK YOĞUN VE SPORCU OLDUĞUNDAN DOLAYI BABASI KARŞI ÇIKTI . OKULUMUZDAKİ NOTLARIMIZ YÜKSELDİĞİNDE DERSHANENİN NE KADAR FAYDALI OLDUĞUNU ANLADIM DEDİ BABAMIZ . ŞİMDİ DAHA GÜVENLE VE İNANARAK GELİYORUZ. SBS REHBER ÖĞRETMENİMİZE VE DERSHANEMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ ...

 • Fikrettin GÜLER

  Fikrettin GÜLER

  Emekli Öğremen

  ÇANKAYA, BOĞAZİÇİ DERSHANELERİ VELİSİ OLARAK; DERSHANE'NİN TÜRK MİLLİ EĞİTİMİNE YAKIŞIR, ATATÜRK İLKELERİNE BAĞLI, ÇAĞDAŞ BİR EĞİTİM KURUMU OLARAK ÇALIŞTIĞINIZI GÖRMEKTEYİM. BU NEDENLE; ÇOK MUTLUYUM. ÇALIŞAN EĞİTİMCİLER'İN HER TÜRLÜ DAVRANIŞLARI VE İNSANA YAKLAŞIMLARI İLE AYRI BİR ÖRNEKTİR. TEŞEKKÜR EDİYORUM...

 • Bülent DÜZDEMİR

  Bülent DÜZDEMİR

  EMEKLİ

  Öğrencilerin; hem eğitim, hem de kişisel-sosyal gelişim açısından dershanelerin yeri ve önemi çok büyük bu nedenle doğru dershane tercih etmek çok önemli. Çocuğumun başarısının yükselmesi kendine olan güvenini, çalışmalarının ve kuruma geliş gidişlerinin yakın takipte kontrol edilmesi de bizim kuruma olan güvenimizi arttırdı. İlginize teşekkür ederiz Daha nice öğrenci yetiştirmeniz dileğiyle…

 • Keziban KANBUL

  Keziban KANBUL

  Serbest Meslek

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçerken kızımın (Cansel Sertkaya) isteği önemliydi benim için.Kendisi araştırmış, ders başarısını arttırmak adına yaptığınız çalışmaları ve rehberlik hizmetinin çok iyi olduğunu duymuş.Benim için en önemli kriter ise, genel olarak kurumunuzun kızımla ilgilenmesi, eğitim durumunu ve sorunlarını takip etmesi, güler yüzlü ve anlayışlı olmanızdır.Sizlere teşekkür ediyorum.

 • Muzaffer ÇETİNKAYA

  Muzaffer ÇETİNKAYA

  Öğretmen

  Eğitimde en önemli unsurun süreklilik olduğunu düşünüyorum, süreklilik ancak sorumluklarımızla sağlanabilir. Boğaziçi Dershanesi Karşıyaka SBS şubesinin kendi sorumluklarını kurum içiyle sınırlı tutmadığını evde ve okulda da devam ettirdiğini yaşarak öğrendim. Öğrencinin her türlü gelişim ve değişiminde aile ile iş birliği yaparak çözümde önemli rol oynuyor. Buda çocuğumun emin ellerde olduğu hissini güçlendiriyor. Kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum

 • Ali DEMİR

  Ali DEMİR

  Turizmci

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNDE OĞLUM (MURAT DEMİR) DAHA İYİ SINAVLARINA HAZIRLANIYOR HAFTA İÇİ İSTEDİĞİ ZAMAN GELDİĞİNDE SORULARINI SORABİLİYOR . SORULARINA CEVAP BULMASI VE İLGİLENİLİP VELİ OLARAK BİZLERE BİLGİ VERİLMESİ OLDUKÇA BİZLERİ RAHATLATIYOR . GEÇ BİLE KALDIĞINDA YADA DENEME SINAVINA KATILMADĞINDA HERŞEYDEN HABERİMİZ OLUYOR . BU YÜZDEN BİZ VELİLERİ DE BİLGİLENDİRİP RAHATLATTĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞŞEKÜR EDERİZ SİZE

 • Şükriye KISACIK

  Şükriye KISACIK

  Ev Hanımı

  Dershanemizin genel işleyişinden, başta öğretmenlerimizden ve halkla ilişkilerde birimi sorumlusu Didem Hanım'dan çok memnunum. Öğrencimin bu dershanede bilgisine bilgi kattığına inanıyorum. Tüm çalışanlara çok teşekkür ederim .