• Felsefemiz

  Yıllarını dershaneciliğe vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından kurulan bir öğretim kurumu.
   
  Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak " kendi ayakları üzerinde " yürüyen; başarının nicelikle değil, kalite ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim-öğretim ilkelerini "öğretmence" belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu.
 • Rehberlik

  "Etkin öğretim" uygulamasıyla yola çıktığımız 1998'den beri, Boğaziçi Eğitim Kurumlarına yakışır bir şekilde sizlere rehberlik hizmeti sunmaya kararlıyız.

   

  İşte bu amaç doğrultusunda hazırlamış olduğumuz sitemizin Rehberlik sayfasında; tüm YGS-LYS adaylarına ışık tutacak olduğuna inandığımız önemli makalelere ve rehberlik yazılarına yer veriyoruz.

Bizden Haberler

Websitemize hoş geldiniz...

Galerimizden Rasgele

Öğrenci Görüşleri

 • Pınar TOKAY

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ ÖĞRETMENLERİN İLGİLİ OLMASI VE İYİ PRATİK EĞİTİM TARZI OLMASI HOŞUMA GİDİYO BİR YAKINIMIN ARCILIĞIYLA GELDİM ÇOK MEMNUNUM.

 • Gülçe ÖZKAYAHAN

  7. Sınıf Öğrencisi

  BEN 2 YILDIR İZMİR BORNOVA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNDE EĞİTİM GÖRÜYORUM. SENEYE İÇİN DE KAYDIMI YAPTIRDIM. DERSHANENİN ÖĞRETMENLERİ ÇOK İYİ ANLATIYOR. KONULARI RAHATÇA ANLAYABİLİYORSUN. ANLAYAMAZSAN ÇOK KOLAY BİRE BİR ALABİLİYORSUN. YA DA REHBERLİK ÖĞRETMENİ TALEPLER DOĞRULTUSUNDA TOPLU EK DERS KOYUYOR. REHBERLİK ÖĞRETMENİMİZ ÇOK İLGİLİ. HER TÜRLÜ DERS, KONU EKSİĞİ VE İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYE YARDIMCI OLUYOR. BU BAŞARINIZI ÇOK OLUMLU YÖNDE ETKİLİYOR. AYRICA DERSHANENİN KANTİNİ VE SINIFLARI DA ÇOK GÜZEL. HAFTA İÇİ GELİP DERS ÇALIŞACAĞIN ÇALIŞMA ODALARI DA VAR. KARDEŞİM DE BU DERSHANEYE GİDİYOR. ONUN DA HER TÜRLÜ KONU EKSİĞİ İLE ÇOK YAKINDAN İLGİLENİP ÇÖZÜYORLAR. DERSHANEMİ ÇOK SEVİYORUM!!!

 • Gökçe KARTAL

  Gökçe KARTAL

  7. Sınıf Öğrencisi

  Buca Şubesi; Dershanemizde sınav dönemlerinde gerekli konu tekrarları yapılıyor, etüt çalışmalarında çözemediğimiz soruların çözümleri gösteriliyor. Ders içinde veya dışında sorabiliyoruz. Kantin ve dershanemiz çok temiz.

 • Ozan ÇETİNER

  Ozan ÇETİNER

  11. Sınıf / MF

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ ÖĞREMENLERLE İLETİŞİMİMİZ ÇOK İYİ OLDUĞU İÇİN VE HİÇBİR YERDE BULAMAYACAĞIMIZ BİR ÖĞRETİM SİSTEMİNE SAHİP OLDUĞUMUZ İÇİN BOĞAZİÇİ DERSHANELERİNİ SEÇTİM.

 • Cansel SERTKAYA

  Cansel SERTKAYA

  11. Sınıf Öğrencisi

  Notlarım düşmeye başlamıştı.Okul rehber öğretmenim bana yardım almamı önerdi. Ek kitaplarımın geneli Birey Yayınlarıydı. Bu nedenle ilk aklıma Birey Dershanesi geldi. Karşıyaka Boğaziçi Dersahensindeki gerek öğretmenler gerekse öğrenciler bana çok sıcak davranıyorlardı. Hiç yabancılık çekmedim. Derslerimle ilgili rehberlik servisi ile görüştüm ve bana çok yardımcı oldular. Bana karşı olan bu güzel davranışlarından ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

 • Furkan CANDEMİR

  Furkan CANDEMİR

  11. Sınıf Öğrencisi

  Boğaziçi Dershasinde en önemli olay bence "Etkin Öğretim Sistemidir." Yazı yazmakla vakit kaybetmemiz, derslerde daha çok soru çözmemizi sağlıyor bu da bizim başarımızı olumlu yönde etkiliyor. Bununla birlikte bir de rehberlik servisinin çalışmalarımızı yakından takip etmesi ve öğretmenlerimizin ilgisi eklenince ortaya güzel bir sonuç çıkıyor. Teşekkürler

 • Yağmur GÜLŞEN

  Yağmur GÜLŞEN

  10. Sınıf / FM

  Buca Şubesi; Boğaziçi eğitim kurumlarının kaynakları yeterli ve çok yönlü. Öğretmenlerimiz derslerdeki başarımızı olumlu yönde etkiliyorlar. Öğrenciye yapılan muamele sıcak ve içten...

 • Sercan CİVELEK

  Sercan CİVELEK

  7. Sınıf Öğrencisi

  Buca şubesi; dershanemdeki en iyi olay bence öğretmenlerimin çok sevecen, güler yüzlü ve anlayışlı olmasıdır. Rehber öğretmenimizin bizle birebir ilgilenmesi çok güzel. Bunun yanı sıra öğrenci anlamadığı bir konu hakkında ya da soruda öğretmenle herhangi bir günde ders yapabiliyor. Dershanenin ulaşım açısından rahat olması ise bireyi tercih etme nedenlerimin arasındadır..

 • Merve UÇAR

  Merve UÇAR

  11.sınıf

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçme nedenlerim, öncelikle SBS'den beri bu dershanedeyim. Öğretmenlerin güler yüzlü ve ilgili olması, yayınlarının kaliteli olması, arkadaşlarımla birlikte olmam ve rehberlik servisinin bizlere olan ilgisi en önemli sebeplerdir. Ayrıca "Etkin Öğretim Sistemi" bizlere üniversiteye hazırlık yolunda ciddi katkısı olan bir sistem. Teşekkürler.

 • Merve Büşra DUMAN

  Merve Büşra DUMAN

  11.sınıf

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçmemde arkadaşlarımın memnuniyetlerinin etkisi oldu.Türkiye geneli büyük bir dershane olmasına rağmen, öğrenciye karşı gösterdiği bireysel ilgi seçimimin ne kadar doğru olduğunu gösterdi.

 • Yağmur SAZAN

  Yağmur SAZAN

  11. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇMEMİN EN BÜYÜK SEBEBİ DİSİPLİN VE BAŞARI İLKELERİ ÇERVESNDE EŞSİZ ÖĞRETMEN KADROSUYLA ÖĞRENCİYİ HEDEFE VE AMACA ULAŞTIRABİLMESİ ÖNCELİKLE KENDİNE SONRA BİREYE GÜVENMEK BAŞARININ KAPISINI AÇABİLECEK ANAHTARI ELİNDE TUTMAK DEMEKTİR.

 • Öykü GÜL

  7. Sınıf Öğrencisi

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNE BAŞLAMA SEBEBİM ÇOK NET İDİ . ÇÜNKÜ OKULDAKİ NOTLARIM GİTTİKÇE DÜŞÜYORDU SONRA HAFTA SONU KONU ANLATIM DERSLERİ VE HAFTA İÇİ ETÜTLERLE BAŞARIYI YAKALDIM REHBER ÖĞRETMENİMİN BENİ TAKİP ETMESİ İSE BENİ DAHA ÇOK DERS ÇALIŞMAMI SAĞLADI .

 • Mehmet KAHRAMAN

  Mehmet KAHRAMAN

  12. Sınıf / Sayısal

  Dershanemiz öğretmenleri kadar, kaynak temin etme konusunda da çok iyi konumda. Çünkü yalnız dershane kaynaklarından değil farklı yayınların kaynaklarıylada besleniyoruz burada. Bu imkanları sağladığı için dershanemiz öğretmenlerine ve rehber öğretmenimize çok teşekkür ediyorum.

 • Emre HALİSTOPRAK

  Emre HALİSTOPRAK

  10. Sınıf / Sayısal

  Öğretmenlerin bilgileri beni büyülüyor... Dershaneye gelince kendimi sıcacık bir yuvada gibi hissediyorum.

 • Gizem KOCA

  Gizem KOCA

  11. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini tercih etme nedenlerimin ilki, eğitiminin bana uygun olması. Öğretmen kadrosunun iyi seçilmiş ve deneyimli olması, eğitim öğretim modeli olan Etkin Öğretim Sisteminin hem okula hazırlıkta hem de üniversite hazırlıkta doğru bir yol olduğunu düşünmem seçimimdeki en önemli etkenlerdir. Ayrıca rehberlik servisinin bizlere olan ilgisi, yakınlığı ve güler yüzlü oluşu, ders başarımızın düzenli olarak takip edilmesi ben etkileyen en önemli etkendir. Teşekkür ediyorum.

 • Günce EVCİMEN

  12. Sınıf / TM

  BOĞAZİÇİ ÇANKAYA DERSHANESİNE BİR AKRABAMIN TAVSİSİYLE GELDİM HOCALARI VE DERS ANLATIŞ TARZLARI ÇOK İYİ.

 • Selena ALAN

  11. Sınıf / FM

  Bayraklı Şubesi: Öncelıkle evime oldukça yakın olduğu için burayı tercih ettim. 10.sınıftayken de bu dershanedeydim ve eğitimini beğeniyorum. Genel olarak öğrenci profili fazla değişken olmadığı için kendimi daha rahat hissediyorum. Öğretmen kadrosunu beğeniyorum. Rehberlik servisinde istediğim programı kendime uygulatabiliyorum. İyi bir dershane olduğu kanısındayım.

 • Berfin İZCİ

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİ DİĞER DERSHANELERE ORANLA DAHA SICAK BİR ORTAM BİREBİR VE HOCALAR BAKIMINDAN ÇOK RAHAT VE GÜLER YÜZLÜ İDARESİYLE ASLA PİŞMAN OLMADI.

 • Ahmet DEMİRKAL

  Ahmet DEMİRKAL

  10. Sınıf / MF

  Dershane, eğitim hayatımda çok önemli bir yere sahip. O nedenle eğitim hayatımda başarılı olmamı en iyi sağlayacağını düşündüğüm dershane olarak Turgutlu Boğaziçi Dershanesine kayıt oldum. Eğitim sisteminden ve disiplininden başta ailem olmak üzere son derece memnunuz. İlginiz için teşekkürler

 • Taylan YÖNTEMER

  Taylan YÖNTEMER

  6. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka SBS şubesinde çok mutluyum. Öğretmenlerim çok cana yakın ve her konuda istediğim yardımı ve desteği alabiliyorum burada kendimi özel hissediyorum.

Anket

2013 YGS’nin Zorluk Düzeyi Nasıl?

Çok Kolay - 23.1%
Kolay - 7.7%
Normal - 15.4%
Zor - 30.8%
Çok Zor - 23.1%

Total votes: 13
The poll has expired
Refresh results

Önemli Linkler

Veli Görüşleri

 • Sakine SAYAN

  Sakine SAYAN

  Ev Hanımı

  Boğaziçi Eğitim Kurumlarına bağlı Boğaziçi Dershanesi ’nde çocuklarımın ikisi de eğitim görmekte. Gerek öğretmenlerin ilgi ve alakaları gerekse kurumun işleyiş,disiplin ve düzeni dershane konusundaki tercihimizi Birey Dershanesi’nden yana kullanmamızı sağladı. Öğrencilerin hem eğitimi hem de en ufak problemleri ile tek tek ilgilenmeleri, kuruma olan güvenimizi daha çok arttırdı. İlgi ve alakanız için sonsuz teşekkürler.

 • Fikrettin GÜLER

  Fikrettin GÜLER

  Emekli Öğremen

  ÇANKAYA, BOĞAZİÇİ DERSHANELERİ VELİSİ OLARAK; DERSHANE'NİN TÜRK MİLLİ EĞİTİMİNE YAKIŞIR, ATATÜRK İLKELERİNE BAĞLI, ÇAĞDAŞ BİR EĞİTİM KURUMU OLARAK ÇALIŞTIĞINIZI GÖRMEKTEYİM. BU NEDENLE; ÇOK MUTLUYUM. ÇALIŞAN EĞİTİMCİLER'İN HER TÜRLÜ DAVRANIŞLARI VE İNSANA YAKLAŞIMLARI İLE AYRI BİR ÖRNEKTİR. TEŞEKKÜR EDİYORUM...

 • Keziban KANBUL

  Keziban KANBUL

  Serbest Meslek

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçerken kızımın (Cansel Sertkaya) isteği önemliydi benim için.Kendisi araştırmış, ders başarısını arttırmak adına yaptığınız çalışmaları ve rehberlik hizmetinin çok iyi olduğunu duymuş.Benim için en önemli kriter ise, genel olarak kurumunuzun kızımla ilgilenmesi, eğitim durumunu ve sorunlarını takip etmesi, güler yüzlü ve anlayışlı olmanızdır.Sizlere teşekkür ediyorum.

 • Gülten ÖNAL

  Gülten ÖNAL

  Banka Müdürü

  BİZ ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇERKEN ÖNCE KURUMSAL KİMLİĞİNDEN ETKİLENDİK , VE BAŞLADĞIMIZDA İSE BURDAKİ BİREYLERE İLGİ ALAKA VE ÖZENİ GÖRDÜMÜZDE ÇOK MUTLU OLDUK . BU YIL SADECE ARANIZA KATILMIŞ OLMAMIZA RAĞMEN ÖĞRETMENLERİMİZDEN VE REHBER ÖĞRETMENİMİZDEN ÇOK MEMNUN KALDIK . KIZIM HANDENİN İSTEYEREK GELMESİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİYDİ. TEŞEKKÜRLER...

 • Bülent DÜZDEMİR

  Bülent DÜZDEMİR

  EMEKLİ

  Öğrencilerin; hem eğitim, hem de kişisel-sosyal gelişim açısından dershanelerin yeri ve önemi çok büyük bu nedenle doğru dershane tercih etmek çok önemli. Çocuğumun başarısının yükselmesi kendine olan güvenini, çalışmalarının ve kuruma geliş gidişlerinin yakın takipte kontrol edilmesi de bizim kuruma olan güvenimizi arttırdı. İlginize teşekkür ederiz Daha nice öğrenci yetiştirmeniz dileğiyle…

 • Ali DEMİR

  Ali DEMİR

  Turizmci

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNDE OĞLUM (MURAT DEMİR) DAHA İYİ SINAVLARINA HAZIRLANIYOR HAFTA İÇİ İSTEDİĞİ ZAMAN GELDİĞİNDE SORULARINI SORABİLİYOR . SORULARINA CEVAP BULMASI VE İLGİLENİLİP VELİ OLARAK BİZLERE BİLGİ VERİLMESİ OLDUKÇA BİZLERİ RAHATLATIYOR . GEÇ BİLE KALDIĞINDA YADA DENEME SINAVINA KATILMADĞINDA HERŞEYDEN HABERİMİZ OLUYOR . BU YÜZDEN BİZ VELİLERİ DE BİLGİLENDİRİP RAHATLATTĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞŞEKÜR EDERİZ SİZE

 • Mustafa GENÇ

  Mustafa GENÇ

  Eğitim Yöneticisi

  Başka dershanelerdende hizmet almış bir veli olarak Karşıyaka Boğaziçi Dershanesi SBS şubesinin, düzenlilik, iletişim, organizasyonu beni son derece memnun etti. Çocuğumun tüm süreçlerde kurum tarafından desteklenmesi okul başarısını ciddi anlamda arttırdı. Tüm bu nitelikli hizmetler için bütün Birey Karşıyaka sbs ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

 • Şükriye KISACIK

  Şükriye KISACIK

  Ev Hanımı

  Dershanemizin genel işleyişinden, başta öğretmenlerimizden ve halkla ilişkilerde birimi sorumlusu Didem Hanım'dan çok memnunum. Öğrencimin bu dershanede bilgisine bilgi kattığına inanıyorum. Tüm çalışanlara çok teşekkür ederim .

 • Muzaffer ÇETİNKAYA

  Muzaffer ÇETİNKAYA

  Öğretmen

  Eğitimde en önemli unsurun süreklilik olduğunu düşünüyorum, süreklilik ancak sorumluklarımızla sağlanabilir. Boğaziçi Dershanesi Karşıyaka SBS şubesinin kendi sorumluklarını kurum içiyle sınırlı tutmadığını evde ve okulda da devam ettirdiğini yaşarak öğrendim. Öğrencinin her türlü gelişim ve değişiminde aile ile iş birliği yaparak çözümde önemli rol oynuyor. Buda çocuğumun emin ellerde olduğu hissini güçlendiriyor. Kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum

 • Hüseyin ÖZDEMİR

  Hüseyin ÖZDEMİR

  Emekli

  Buca şubesi; Boğaziçi Dershanesinin yönetim ve öğretim kadrosundan veli olarak çok memnunum. Çok güzel bir ortam var.. Kurumun başarısının devamını diliyorum...