• Felsefemiz

  Yıllarını dershaneciliğe vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından kurulan bir öğretim kurumu.
   
  Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak " kendi ayakları üzerinde " yürüyen; başarının nicelikle değil, kalite ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim-öğretim ilkelerini "öğretmence" belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu.
 • Rehberlik

  "Etkin öğretim" uygulamasıyla yola çıktığımız 1998'den beri, Boğaziçi Eğitim Kurumlarına yakışır bir şekilde sizlere rehberlik hizmeti sunmaya kararlıyız.

   

  İşte bu amaç doğrultusunda hazırlamış olduğumuz sitemizin Rehberlik sayfasında; tüm YGS-LYS adaylarına ışık tutacak olduğuna inandığımız önemli makalelere ve rehberlik yazılarına yer veriyoruz.

Bizden Haberler

Websitemize hoş geldiniz...

Galerimizden Rasgele

Öğrenci Görüşleri

 • Ahmet DEMİRKAL

  Ahmet DEMİRKAL

  10. Sınıf / MF

  Dershane, eğitim hayatımda çok önemli bir yere sahip. O nedenle eğitim hayatımda başarılı olmamı en iyi sağlayacağını düşündüğüm dershane olarak Turgutlu Boğaziçi Dershanesine kayıt oldum. Eğitim sisteminden ve disiplininden başta ailem olmak üzere son derece memnunuz. İlginiz için teşekkürler

 • ECE ÇALIKUŞU

  ECE ÇALIKUŞU

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANEMİZ DİĞER DERSHANELERE GÖRE ÇOK DAHA İYİ BU DERSHANEYİ ÖĞRETMENLERİ ÇOK SEVDİĞİMDEN VE FİYATIDA ÇOK UYGUN OLDUĞUNDAN DOLAYI SEÇTİM BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİZ ARKADAŞ CANLISI VE BİLGİLİ VE GÜLERYÜZLÜ.

 • Doğukan KUMRU

  Doğukan KUMRU

  12. Sınıf / TM

  Dershanenin FÖY sistemini çok beğeniyorum. FÖY sayesinde dersler daha verimli geçiyor. Ayrıca Boğaziçi dershanelerinde birebir ders alma imkanım çok fazla oluyor bu da benim öğrenmemi kolaylaştırıyor.

 • ERKURT ÖZTÜRK

  ERKURT ÖZTÜRK

  10.SINIF / MF

  Eğitim sistemi ve işleyişi için Karşıyaka Boğaziçi Dersahenesi... Gerek öğretmenlerinin bilgi düzeyi gerek kaynakların kalitesi ile gelecek için umut kapısı aralıyor. Soru bankalarındaki soru çeşitliliği ile sınavlara hazırlıkta önemli bir yardımcı. Öğretmenlerin ilgisi ve desteği başarıda büyük bir etmen. Rehberlik Servesiyle stresten uzak, düzenli bir çalışma temposuyla başarı kaynağı Boğaziçi... Teşekkürler herkese...

 • Dilara İÇİNGİR

  Dilara İÇİNGİR

  11. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçmemdeki en önemli etken, rehberlik servisinin çalışmaları. Önceki dershanemde görmediğim ilgi alaka, ders başarı durum takibini burda gördüm. Ayrıca öğretmen kadrosunun hazırlanma aşamasında çok iyi olduğunu düşünüyorum. Yayınlarınında birçok yayına göre çok daha iyi olması tercih sebeplerimden biridir. Teşekkür ediyorum.

 • Ozan ÇETİNER

  Ozan ÇETİNER

  11. Sınıf / MF

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ ÖĞREMENLERLE İLETİŞİMİMİZ ÇOK İYİ OLDUĞU İÇİN VE HİÇBİR YERDE BULAMAYACAĞIMIZ BİR ÖĞRETİM SİSTEMİNE SAHİP OLDUĞUMUZ İÇİN BOĞAZİÇİ DERSHANELERİNİ SEÇTİM.

 • Ozan ÖZEL

  11. Sınıf / Sayısal

  Bayraklı şubesi ; Her ay düzenli olarak deneme sınavı yapılması başarımı ve performansımı ne ölçüde geliştirdiğim hakkında bana yarar sağlıyor. Rehberlik servisinin eksik konularım hakkında bana yol göstermeleri eksik konularını kapatmam konusunda bana büyük ölçüde yardımcı ve destek oluyor. Derslerde yazı yazmakla vakit kaybetmek yerine FÖY'lerin kullanılması zaman konusunda baya bir yardımcı oluyor. Öğretmenlerin ve çalışanların güler yüzlü ve sıcak tavırları ailevi bir ortam yaratıyor.

 • Sercan CİVELEK

  Sercan CİVELEK

  7. Sınıf Öğrencisi

  Buca şubesi; dershanemdeki en iyi olay bence öğretmenlerimin çok sevecen, güler yüzlü ve anlayışlı olmasıdır. Rehber öğretmenimizin bizle birebir ilgilenmesi çok güzel. Bunun yanı sıra öğrenci anlamadığı bir konu hakkında ya da soruda öğretmenle herhangi bir günde ders yapabiliyor. Dershanenin ulaşım açısından rahat olması ise bireyi tercih etme nedenlerimin arasındadır..

 • Öykü GÜL

  7. Sınıf Öğrencisi

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNE BAŞLAMA SEBEBİM ÇOK NET İDİ . ÇÜNKÜ OKULDAKİ NOTLARIM GİTTİKÇE DÜŞÜYORDU SONRA HAFTA SONU KONU ANLATIM DERSLERİ VE HAFTA İÇİ ETÜTLERLE BAŞARIYI YAKALDIM REHBER ÖĞRETMENİMİN BENİ TAKİP ETMESİ İSE BENİ DAHA ÇOK DERS ÇALIŞMAMI SAĞLADI .

 • Melisa GÖNCÜ

  Melisa GÖNCÜ

  7. Sınıf Öğrencisi

  Buca Boğaziçi dershanesinin çok eğitici, yenilikçi, saygılı ve düzenli bir dershane olduğunu düşünüyorum. Boğaziçi dershanesine bu yıl gelmeme rağmen burdaki öğretmenlerim ve arkadaşlarım benim ailem gibi oldular. Onları o kadar çok seviyorum ki sanki uzun yıllar boyunca birlikte zaman geçirmişiz gibi. Bence kaliteli özelliklerde dershane aranıyorsa bu seçim kesinlikle Boğaziçi dershanelerinde yana olmalıdır.

 • Mert KARAKAŞ

  Mert KARAKAŞ

  11. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇME SEBEBİM EŞSİZ ÖĞRETMEN KADROSU VE HİÇ BİR YERDE OLMAYAN ETKİN ÖĞRETİM SİSTEMİDİR

 • Dilek SARIBEY

  Dilek SARIBEY

  11. Sınıf / TM

  Bu yıl, eğitim disiplini ve sıkı takibi dolayısıyla Turgutlu Boğaziçi Dershanesi'ne kayıt oldum. Haftasonu programlarımızın yanında haftaiçi etüd ve birebir çalışmalarımız, soru çözümü saaatlerimiz çok verimli geçiyor. İhtiyacımız olduğu her dakika öğretmenlerimize rahatlıkla soru sorabiliyoruz. Gelecek yıla şimdiden kayıt yaptırdım.

 • Alperen ÇAĞIRGAN

  Alperen ÇAĞIRGAN

  7. Sınıf Öğrencisi

  Buca Şubesi; Boğaziçi Dershanesinin öğretmenlerini ve sevecen tarzlarını çok seviyorum. Derslerimiz çok eglenceli geçiyor. Okul notlarım yükseliyor. Öğretmenlerimiz çok iyi ve esprili. Bu dershaneye geldiğim için çok mutluyum ..:)))

 • Taylan YÖNTEMER

  Taylan YÖNTEMER

  6. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka SBS şubesinde çok mutluyum. Öğretmenlerim çok cana yakın ve her konuda istediğim yardımı ve desteği alabiliyorum burada kendimi özel hissediyorum.

 • Selin YANIK

  6. Sınıf Öğrencisi

  GÜVENLİ BİR ORTAM , SAMİMİ BİR ORTAM , BAŞARILI BİR YER ÖĞRETMENLERİN DAVRANIŞLARI VE TABİKİ ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHNESİ... TEŞEKKÜR EDERİM.

 • Merve UÇAR

  Merve UÇAR

  11.sınıf

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçme nedenlerim, öncelikle SBS'den beri bu dershanedeyim. Öğretmenlerin güler yüzlü ve ilgili olması, yayınlarının kaliteli olması, arkadaşlarımla birlikte olmam ve rehberlik servisinin bizlere olan ilgisi en önemli sebeplerdir. Ayrıca "Etkin Öğretim Sistemi" bizlere üniversiteye hazırlık yolunda ciddi katkısı olan bir sistem. Teşekkürler.

 • Cennet AKSU

  12. Sınıf / TM

  Boğaziçi Dershanesi'ni tercih etmemde en büyük etken başarıları ve disiplinli olması. Dershane ikinci evim gibi. Bizlerle birebir ilgilenilmesi, sorunlarımıza hızlı ve başarılı çözümler getirilmesi sağlam ve emin adımlarla ilerlememizi sağlıyor. Turgutlu'nun en iyi dershanesi olduğunu düşünüyorum. İyi bir lise ve üniversite amaçlıyorsanız tercihiniz "Boğaziçi Dershaneleri" olmalı.

 • Gözde KOÇ

  Gözde KOÇ

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİ DERSHANENİN DERS İŞLEME YÖNTEMİNİ SEVDİĞİM İÇİN SİSTEMLERİNİ BEĞENDİM AYRICA HOCALARI ÇOK İYİ OLDUĞUNDAN DOLAYI ARKADAŞLARIM TARAFINDANDA ÖNERİLDİ BU YÜZDEN BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇTİM

 • Berfin İZCİ

  Berfin İZCİ

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİ DİĞER DERSHANELERE ORANLA DAHA SICAK BİR ORTAM BİREBİR VE HOCALAR BAKIMINDAN ÇOK RAHAT VE GÜLER YÜZLÜ İDARESİYLE ASLA PİŞMAN OLMADI.

 • Tülin ÇAĞLAR

  Tülin ÇAĞLAR

  12. Sınıf / Sayısal

  Dershanemiz Buca da yeni açılmış olmasına rağmen öğretmen kadrosuyla, yeni açılmanın vermiş olduğu açığı kapatmış durumda. Çünkü hem genç hem dinamik bir öğretmen kadrosu var. Bu yüzden ben Boğaziçi'li olmaktan mutluyum…

Anket

2013 YGS’nin Zorluk Düzeyi Nasıl?

Çok Kolay - 23.1%
Kolay - 7.7%
Normal - 15.4%
Zor - 30.8%
Çok Zor - 23.1%

Total votes: 13
The poll has expired
Refresh results

Önemli Linkler

Veli Görüşleri

 • Mustafa GENÇ

  Mustafa GENÇ

  Eğitim Yöneticisi

  Başka dershanelerdende hizmet almış bir veli olarak Karşıyaka Boğaziçi Dershanesi SBS şubesinin, düzenlilik, iletişim, organizasyonu beni son derece memnun etti. Çocuğumun tüm süreçlerde kurum tarafından desteklenmesi okul başarısını ciddi anlamda arttırdı. Tüm bu nitelikli hizmetler için bütün Birey Karşıyaka sbs ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

 • Bülent DÜZDEMİR

  Bülent DÜZDEMİR

  EMEKLİ

  Öğrencilerin; hem eğitim, hem de kişisel-sosyal gelişim açısından dershanelerin yeri ve önemi çok büyük bu nedenle doğru dershane tercih etmek çok önemli. Çocuğumun başarısının yükselmesi kendine olan güvenini, çalışmalarının ve kuruma geliş gidişlerinin yakın takipte kontrol edilmesi de bizim kuruma olan güvenimizi arttırdı. İlginize teşekkür ederiz Daha nice öğrenci yetiştirmeniz dileğiyle…

 • Fikrettin GÜLER

  Fikrettin GÜLER

  Emekli Öğremen

  ÇANKAYA, BOĞAZİÇİ DERSHANELERİ VELİSİ OLARAK; DERSHANE'NİN TÜRK MİLLİ EĞİTİMİNE YAKIŞIR, ATATÜRK İLKELERİNE BAĞLI, ÇAĞDAŞ BİR EĞİTİM KURUMU OLARAK ÇALIŞTIĞINIZI GÖRMEKTEYİM. BU NEDENLE; ÇOK MUTLUYUM. ÇALIŞAN EĞİTİMCİLER'İN HER TÜRLÜ DAVRANIŞLARI VE İNSANA YAKLAŞIMLARI İLE AYRI BİR ÖRNEKTİR. TEŞEKKÜR EDİYORUM...

 • Muzaffer ÇETİNKAYA

  Muzaffer ÇETİNKAYA

  Öğretmen

  Eğitimde en önemli unsurun süreklilik olduğunu düşünüyorum, süreklilik ancak sorumluklarımızla sağlanabilir. Boğaziçi Dershanesi Karşıyaka SBS şubesinin kendi sorumluklarını kurum içiyle sınırlı tutmadığını evde ve okulda da devam ettirdiğini yaşarak öğrendim. Öğrencinin her türlü gelişim ve değişiminde aile ile iş birliği yaparak çözümde önemli rol oynuyor. Buda çocuğumun emin ellerde olduğu hissini güçlendiriyor. Kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum

 • Keziban KANBUL

  Keziban KANBUL

  Serbest Meslek

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçerken kızımın (Cansel Sertkaya) isteği önemliydi benim için.Kendisi araştırmış, ders başarısını arttırmak adına yaptığınız çalışmaları ve rehberlik hizmetinin çok iyi olduğunu duymuş.Benim için en önemli kriter ise, genel olarak kurumunuzun kızımla ilgilenmesi, eğitim durumunu ve sorunlarını takip etmesi, güler yüzlü ve anlayışlı olmanızdır.Sizlere teşekkür ediyorum.

 • Sabri ATLI

  Sabri ATLI

  Emekli

  Bu yıl dershane seçiminde çok dikkatli davrandık ve dershaneler ile ilgili pek çok araştırma yaptık. Boğaziçi Dershanesi eğitim gören birkaç öğrencinin ailesi ile görüştük ve öğrencilere gösterilen ilgiden, öğretmen kadrosundan çok memnun olduklarını belirttiler. Bizde dershane seçimimizi Birey Dershanesi’nden yana kullandık. Öğretmenlerinin samimiyeti, ilgi ve alakası, ders anlatmada ki başarısı bizleri inanılmaz mutlu etti. Sizleri tercih etmekle en doğru kararı verdiğimizi bizlere kanıtladınız. Teşekkürler

 • Şükriye KISACIK

  Şükriye KISACIK

  Ev Hanımı

  Dershanemizin genel işleyişinden, başta öğretmenlerimizden ve halkla ilişkilerde birimi sorumlusu Didem Hanım'dan çok memnunum. Öğrencimin bu dershanede bilgisine bilgi kattığına inanıyorum. Tüm çalışanlara çok teşekkür ederim .

 • Sakine SAYAN

  Sakine SAYAN

  Ev Hanımı

  Boğaziçi Eğitim Kurumlarına bağlı Boğaziçi Dershanesi ’nde çocuklarımın ikisi de eğitim görmekte. Gerek öğretmenlerin ilgi ve alakaları gerekse kurumun işleyiş,disiplin ve düzeni dershane konusundaki tercihimizi Birey Dershanesi’nden yana kullanmamızı sağladı. Öğrencilerin hem eğitimi hem de en ufak problemleri ile tek tek ilgilenmeleri, kuruma olan güvenimizi daha çok arttırdı. İlgi ve alakanız için sonsuz teşekkürler.

 • Gülten ÖNAL

  Gülten ÖNAL

  Banka Müdürü

  BİZ ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇERKEN ÖNCE KURUMSAL KİMLİĞİNDEN ETKİLENDİK , VE BAŞLADĞIMIZDA İSE BURDAKİ BİREYLERE İLGİ ALAKA VE ÖZENİ GÖRDÜMÜZDE ÇOK MUTLU OLDUK . BU YIL SADECE ARANIZA KATILMIŞ OLMAMIZA RAĞMEN ÖĞRETMENLERİMİZDEN VE REHBER ÖĞRETMENİMİZDEN ÇOK MEMNUN KALDIK . KIZIM HANDENİN İSTEYEREK GELMESİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİYDİ. TEŞEKKÜRLER...

 • Ayten YANIK

  Ayten YANIK

  Ev Hanımı

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNDE KIZIMIN KUZENİ BU DERSHANEDE EĞİTİM GÖRÜYORDU VE ÇOK BAŞARILYDI. KIZIM SELİNİN BU BAŞARIDAN ÇOK ETKİLENDİĞİNDEN ÇANKAYA BİREY DERSHNESİNİ TERCİH ETTİ. FAKAT ÇOK YOĞUN VE SPORCU OLDUĞUNDAN DOLAYI BABASI KARŞI ÇIKTI . OKULUMUZDAKİ NOTLARIMIZ YÜKSELDİĞİNDE DERSHANENİN NE KADAR FAYDALI OLDUĞUNU ANLADIM DEDİ BABAMIZ . ŞİMDİ DAHA GÜVENLE VE İNANARAK GELİYORUZ. SBS REHBER ÖĞRETMENİMİZE VE DERSHANEMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ ...