Öğrenci Görüşleri

 • Selin YANIK

  6. Sınıf Öğrencisi

  GÜVENLİ BİR ORTAM , SAMİMİ BİR ORTAM , BAŞARILI BİR YER ÖĞRETMENLERİN DAVRANIŞLARI VE TABİKİ ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHNESİ... TEŞEKKÜR EDERİM.

 • Gülçe ÖZKAYAHAN

  7. Sınıf Öğrencisi

  BEN 2 YILDIR İZMİR BORNOVA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNDE EĞİTİM GÖRÜYORUM. SENEYE İÇİN DE KAYDIMI YAPTIRDIM. DERSHANENİN ÖĞRETMENLERİ ÇOK İYİ ANLATIYOR. KONULARI RAHATÇA ANLAYABİLİYORSUN. ANLAYAMAZSAN ÇOK KOLAY BİRE BİR ALABİLİYORSUN. YA DA REHBERLİK ÖĞRETMENİ TALEPLER DOĞRULTUSUNDA TOPLU EK DERS KOYUYOR. REHBERLİK ÖĞRETMENİMİZ ÇOK İLGİLİ. HER TÜRLÜ DERS, KONU EKSİĞİ VE İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYE YARDIMCI OLUYOR. BU BAŞARINIZI ÇOK OLUMLU YÖNDE ETKİLİYOR. AYRICA DERSHANENİN KANTİNİ VE SINIFLARI DA ÇOK GÜZEL. HAFTA İÇİ GELİP DERS ÇALIŞACAĞIN ÇALIŞMA ODALARI DA VAR. KARDEŞİM DE BU DERSHANEYE GİDİYOR. ONUN DA HER TÜRLÜ KONU EKSİĞİ İLE ÇOK YAKINDAN İLGİLENİP ÇÖZÜYORLAR. DERSHANEMİ ÇOK SEVİYORUM!!!

 • Melisa GÖNCÜ

  Melisa GÖNCÜ

  7. Sınıf Öğrencisi

  Buca Boğaziçi dershanesinin çok eğitici, yenilikçi, saygılı ve düzenli bir dershane olduğunu düşünüyorum. Boğaziçi dershanesine bu yıl gelmeme rağmen burdaki öğretmenlerim ve arkadaşlarım benim ailem gibi oldular. Onları o kadar çok seviyorum ki sanki uzun yıllar boyunca birlikte zaman geçirmişiz gibi. Bence kaliteli özelliklerde dershane aranıyorsa bu seçim kesinlikle Boğaziçi dershanelerinde yana olmalıdır.

 • Beril Türkekul

  Beril Türkekul

  11 MF

  SBSden beri kapısını aşındırıyorum bu kurumun! Öğretmen kadrosunun sıcaklığını, samimiyetini, ilgisini ve bilgisini; stajyer öğretmen çalıştıran, "salla başını al maaşını" mantığıyla hareket eden, nemrut suratlı kadrolara sahip dershanelerle kıyaslayamazsınız bile:) yıllarca gittiği dershanenin rehber öğretmenini tanımayanlar çoktur mesela. Burada kayıt olduğunuz gün tanışırsınız ve seversiniz onları. Zamanla sizi sizden daha iyi tanıdıklarını fark edersiniz. Karşılıklı saminiyetin, saygının ve sevginin olduğu ortamda başarı da gelir zaten. Nitekim öyle de oluyor yıllardır!.. Bu dershaneye başladığınız gün eğitiminize matematikle ya da fizikle başlamazsınız. Önce yapabileceğinizi ve kapasitenizi anlatırlar size...

 • Buse KARADAĞLI

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNE KARDEŞİM DE BU DERSHANEDE DİYE GELMİŞTİM PEK BİLGİM YOKTU AMA ŞANSLIYMIŞIM Kİ BURAYA DENK GELDİM YİNE OLSA BU DERSHANEYİ SEÇERDİM.

 • Burak ÖZDOĞAN

  12. Sınıf / Sayısal

  Buca Boğaziçi Dershanesi; Öğrencisi Öğretmenlerimiz sadece öğretmenimiz değil burada. Çünkü bizlere yakınları kadar ilgi ve alaka gösteriyorlar. Boğaziçi dershanesi benim ve diğer arkadaşlarım içinde ikinci bir yuva adeta. Bize gösterdikleri ilgiden dolayı tüm öğretmenlerime teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Berfin İZCİ

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİ DİĞER DERSHANELERE ORANLA DAHA SICAK BİR ORTAM BİREBİR VE HOCALAR BAKIMINDAN ÇOK RAHAT VE GÜLER YÜZLÜ İDARESİYLE ASLA PİŞMAN OLMADI.

 • Ahmet DEMİRKAL

  Ahmet DEMİRKAL

  10. Sınıf / MF

  Dershane, eğitim hayatımda çok önemli bir yere sahip. O nedenle eğitim hayatımda başarılı olmamı en iyi sağlayacağını düşündüğüm dershane olarak Turgutlu Boğaziçi Dershanesine kayıt oldum. Eğitim sisteminden ve disiplininden başta ailem olmak üzere son derece memnunuz. İlginiz için teşekkürler

 • Yağmur SAZAN

  Yağmur SAZAN

  11. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇMEMİN EN BÜYÜK SEBEBİ DİSİPLİN VE BAŞARI İLKELERİ ÇERVESNDE EŞSİZ ÖĞRETMEN KADROSUYLA ÖĞRENCİYİ HEDEFE VE AMACA ULAŞTIRABİLMESİ ÖNCELİKLE KENDİNE SONRA BİREYE GÜVENMEK BAŞARININ KAPISINI AÇABİLECEK ANAHTARI ELİNDE TUTMAK DEMEKTİR.

 • Esmagül SELİK

  Esmagül SELİK

  7. Sınıf Öğrencisi

  BUCA ŞUBESİ; Dershaneye gelmeden önce derslerim biraz kötüydü. Ama bu dershaneye geldiğimden beri derslerim düzeldi. Dershanede dersler çok eğlenceli ve keyifli geçiyor .Öğretmenlerimiz dersleri çok iyi anlatıyorlar. Burda konuları önceden gördüğüm için okuldaki derslerde daha başarılı oluyorum. Sınavlarda daha iyi olmaya başladım.

 • Gamze KARADAĞLI

  Gamze KARADAĞLI

  12. Sınıf / TM

  Hocalarımız sayesinde arkadaşlarımla rahat bir ortamda ders dinleyip, çalışabiliyorum. Okulda sorun yaşadığım konuları dershanede çok daha rahat çözümleyebiliyorum. Etrafımda da rahatsız olabileceğim sorunlar olmayınca herşey çok daha kolay...

 • Emre MERNEKLİ

  Emre MERNEKLİ

  12. Sınıf / Sayısal

  Derslerin yanında sosyal aktiviteleri olduğu için dershanemi ve bunu bize sağlayan rehberlik servisini seviyorum.

 • Yağmur GÜLŞEN

  Yağmur GÜLŞEN

  10. Sınıf / FM

  Buca Şubesi; Boğaziçi eğitim kurumlarının kaynakları yeterli ve çok yönlü. Öğretmenlerimiz derslerdeki başarımızı olumlu yönde etkiliyorlar. Öğrenciye yapılan muamele sıcak ve içten...

 • Taylan YÖNTEMER

  Taylan YÖNTEMER

  6. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka SBS şubesinde çok mutluyum. Öğretmenlerim çok cana yakın ve her konuda istediğim yardımı ve desteği alabiliyorum burada kendimi özel hissediyorum.

 • Dilara İÇİNGİR

  Dilara İÇİNGİR

  11. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçmemdeki en önemli etken, rehberlik servisinin çalışmaları. Önceki dershanemde görmediğim ilgi alaka, ders başarı durum takibini burda gördüm. Ayrıca öğretmen kadrosunun hazırlanma aşamasında çok iyi olduğunu düşünüyorum. Yayınlarınında birçok yayına göre çok daha iyi olması tercih sebeplerimden biridir. Teşekkür ediyorum.

 • Emre HALİSTOPRAK

  Emre HALİSTOPRAK

  10. Sınıf / Sayısal

  Öğretmenlerin bilgileri beni büyülüyor... Dershaneye gelince kendimi sıcacık bir yuvada gibi hissediyorum.

 • İbrahim TÜREDİOĞLU

  İbrahim TÜREDİOĞLU

  12. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçme nedenim, öncelikle yıllardır bu kurumda olmam, okuldaki derslerimdeki başarımı arttırmam, yayınlarının hem okula hazırlık aşamasında hemde üniversite hazırlık aşamasında çok iyi olması. Ayrıca öğretmen kadrosunun seçkin olması, güler yüzlü rehberlik ve idare anlayışının oldukça iyi olması Boğaziçi Dershanesini seçmemdeki en önemli etkenlerdir. Herkese bu anlamda teşekkür ediyorum.

 • Selena ALAN

  11. Sınıf / FM

  Bayraklı Şubesi: Öncelıkle evime oldukça yakın olduğu için burayı tercih ettim. 10.sınıftayken de bu dershanedeydim ve eğitimini beğeniyorum. Genel olarak öğrenci profili fazla değişken olmadığı için kendimi daha rahat hissediyorum. Öğretmen kadrosunu beğeniyorum. Rehberlik servisinde istediğim programı kendime uygulatabiliyorum. İyi bir dershane olduğu kanısındayım.

 • Alperen ÇAĞIRGAN

  Alperen ÇAĞIRGAN

  7. Sınıf Öğrencisi

  Buca Şubesi; Boğaziçi Dershanesinin öğretmenlerini ve sevecen tarzlarını çok seviyorum. Derslerimiz çok eglenceli geçiyor. Okul notlarım yükseliyor. Öğretmenlerimiz çok iyi ve esprili. Bu dershaneye geldiğim için çok mutluyum ..:)))

 • Mehmet KAHRAMAN

  Mehmet KAHRAMAN

  12. Sınıf / Sayısal

  Dershanemiz öğretmenleri kadar, kaynak temin etme konusunda da çok iyi konumda. Çünkü yalnız dershane kaynaklarından değil farklı yayınların kaynaklarıylada besleniyoruz burada. Bu imkanları sağladığı için dershanemiz öğretmenlerine ve rehber öğretmenimize çok teşekkür ediyorum.