Öğrenci Görüşleri

 • Dilek SARIBEY

  Dilek SARIBEY

  11. Sınıf / TM

  Bu yıl, eğitim disiplini ve sıkı takibi dolayısıyla Turgutlu Boğaziçi Dershanesi'ne kayıt oldum. Haftasonu programlarımızın yanında haftaiçi etüd ve birebir çalışmalarımız, soru çözümü saaatlerimiz çok verimli geçiyor. İhtiyacımız olduğu her dakika öğretmenlerimize rahatlıkla soru sorabiliyoruz. Gelecek yıla şimdiden kayıt yaptırdım.

 • Tülin ÇAĞLAR

  Tülin ÇAĞLAR

  12. Sınıf / Sayısal

  Dershanemiz Buca da yeni açılmış olmasına rağmen öğretmen kadrosuyla, yeni açılmanın vermiş olduğu açığı kapatmış durumda. Çünkü hem genç hem dinamik bir öğretmen kadrosu var. Bu yüzden ben Boğaziçi'li olmaktan mutluyum…

 • Mesut GELEN

  Mesut GELEN

  10. Sınıf / MF

  Turgutlu Boğaziçi Dershanesi Müdürümüz Fehmi Öğremen dolayısıyla bu dershaneyi seçtim. İlköğretim 5. sınıftan bu yana Fehmi Öğretmenimi tanıyorum ve derslerimle yakından ilgilenmesi, disiplinli eğitiminden çok memnunum. Öğretmenlerimin ders verimi ve rehberlik servisinin takibi oldukça iyi. İlgi ve alakanıza sonsuz teşekkürler

 • Merve UÇAR

  Merve UÇAR

  11.sınıf

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçme nedenlerim, öncelikle SBS'den beri bu dershanedeyim. Öğretmenlerin güler yüzlü ve ilgili olması, yayınlarının kaliteli olması, arkadaşlarımla birlikte olmam ve rehberlik servisinin bizlere olan ilgisi en önemli sebeplerdir. Ayrıca "Etkin Öğretim Sistemi" bizlere üniversiteye hazırlık yolunda ciddi katkısı olan bir sistem. Teşekkürler.

 • Esin Simge GÜLER

  Esin Simge GÜLER

  6. Sınıf Öğrencisi

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNDE ÇOK SICAK BİR ORTAM VAR REHBER ÖĞRETMENİMİZDE ÇOK İLGİLİ , ÇOK RAHAT ETÜT VE BİREBİR ALABİLİYORUZ BÖYLECE EKSİKLERİMİZİ GİDERİYORUZ OKULDAKİ DERSLERİMDE BAŞARIM ARTTI . TEŞEKKÜR EDERİM :)

 • Mehmet KAHRAMAN

  Mehmet KAHRAMAN

  12. Sınıf / Sayısal

  Dershanemiz öğretmenleri kadar, kaynak temin etme konusunda da çok iyi konumda. Çünkü yalnız dershane kaynaklarından değil farklı yayınların kaynaklarıylada besleniyoruz burada. Bu imkanları sağladığı için dershanemiz öğretmenlerine ve rehber öğretmenimize çok teşekkür ediyorum.

 • Mehmet TÜJÜMET

  Mehmet TÜJÜMET

  12. Sınıf / TM

  Öğretmen kadrosundan kaynaklı Turgutlu Boğaziçi Dershanesi'ni tercih ettim. Ulaşım açısından uzak olsa da eğitimim için en iyi dershane olduğunu düşünüyorum. Sadece iyi bir üniversiteyi kazanmak için değil aynı zamanda iyi bir birey olmak için de "Boğaziçi Dershanesi" şart.

 • Günce EVCİMEN

  12. Sınıf / TM

  BOĞAZİÇİ ÇANKAYA DERSHANESİNE BİR AKRABAMIN TAVSİSİYLE GELDİM HOCALARI VE DERS ANLATIŞ TARZLARI ÇOK İYİ.

 • Ahmet DEMİRKAL

  Ahmet DEMİRKAL

  10. Sınıf / MF

  Dershane, eğitim hayatımda çok önemli bir yere sahip. O nedenle eğitim hayatımda başarılı olmamı en iyi sağlayacağını düşündüğüm dershane olarak Turgutlu Boğaziçi Dershanesine kayıt oldum. Eğitim sisteminden ve disiplininden başta ailem olmak üzere son derece memnunuz. İlginiz için teşekkürler

 • Yağmur GÜLŞEN

  Yağmur GÜLŞEN

  10. Sınıf / FM

  Buca Şubesi; Boğaziçi eğitim kurumlarının kaynakları yeterli ve çok yönlü. Öğretmenlerimiz derslerdeki başarımızı olumlu yönde etkiliyorlar. Öğrenciye yapılan muamele sıcak ve içten...

 • Gizem KOCA

  Gizem KOCA

  11. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini tercih etme nedenlerimin ilki, eğitiminin bana uygun olması. Öğretmen kadrosunun iyi seçilmiş ve deneyimli olması, eğitim öğretim modeli olan Etkin Öğretim Sisteminin hem okula hazırlıkta hem de üniversite hazırlıkta doğru bir yol olduğunu düşünmem seçimimdeki en önemli etkenlerdir. Ayrıca rehberlik servisinin bizlere olan ilgisi, yakınlığı ve güler yüzlü oluşu, ders başarımızın düzenli olarak takip edilmesi ben etkileyen en önemli etkendir. Teşekkür ediyorum.

 • Ozan ÖZEL

  11. Sınıf / Sayısal

  Bayraklı şubesi ; Her ay düzenli olarak deneme sınavı yapılması başarımı ve performansımı ne ölçüde geliştirdiğim hakkında bana yarar sağlıyor. Rehberlik servisinin eksik konularım hakkında bana yol göstermeleri eksik konularını kapatmam konusunda bana büyük ölçüde yardımcı ve destek oluyor. Derslerde yazı yazmakla vakit kaybetmek yerine FÖY'lerin kullanılması zaman konusunda baya bir yardımcı oluyor. Öğretmenlerin ve çalışanların güler yüzlü ve sıcak tavırları ailevi bir ortam yaratıyor.

 • Atakan MUSLU

  Atakan MUSLU

  10.SINIF/TM KARŞIYAKA BİREY DERSHANESİ

  Boğaziçi dershanesi öncelikle eğitim sistemi bakımından en benimsediğim kuruluş.Öğretmenlerin ders anlatım üslupları hem okula hem de YGS'ye yönelik olduğu için, okulda başarılı olup aynı zamanda YGS'ye hazırlanmış oluyoruz. Sadece derslerimde değil, aynı zamanda geleceğime yönelik kararlarımda Rehberlik Servisinden büyük destek görüyorum. Dershanemizde uygulanan föy sistemi hem bizi ağır yüklerden kurtarıyor hem de konuya göre gerek detaylı gerek yüzeysel soru örnekleri olduğu için karşıma gelebilecek zor soruları kolaylıkla çözebiliyorum.

 • Mert KARAKAŞ

  Mert KARAKAŞ

  11. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇME SEBEBİM EŞSİZ ÖĞRETMEN KADROSU VE HİÇ BİR YERDE OLMAYAN ETKİN ÖĞRETİM SİSTEMİDİR

 • Emre MERNEKLİ

  Emre MERNEKLİ

  12. Sınıf / Sayısal

  Derslerin yanında sosyal aktiviteleri olduğu için dershanemi ve bunu bize sağlayan rehberlik servisini seviyorum.

 • Ezgi CANKUR

  Ezgi CANKUR

  11.sınıf

  SBS'den beri Karşıyaka Boğaziçi Dershanesinin öğrenciyim. 8. sınıfta BİREY'le kazandım, üniversiteyi de BİREY'le kazanmak istiyorum.

 • Cansel SERTKAYA

  Cansel SERTKAYA

  11. Sınıf Öğrencisi

  Notlarım düşmeye başlamıştı.Okul rehber öğretmenim bana yardım almamı önerdi. Ek kitaplarımın geneli Birey Yayınlarıydı. Bu nedenle ilk aklıma Birey Dershanesi geldi. Karşıyaka Boğaziçi Dersahensindeki gerek öğretmenler gerekse öğrenciler bana çok sıcak davranıyorlardı. Hiç yabancılık çekmedim. Derslerimle ilgili rehberlik servisi ile görüştüm ve bana çok yardımcı oldular. Bana karşı olan bu güzel davranışlarından ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

 • Tolga ONGUN

  Tolga ONGUN

  11. Sınıf / Eşit Ağırlık

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇMEMDE BU DERSHANENİN FÖY SİSTEMİ İLGİMİ ÇEKTİ. ÇÜNKÜ BEN UZUN YAZILAR YAZMAKTAN HOŞLANMAM BURADA FÖY VAR ZAMAN KAYBI YOK.

 • Ozan ÇETİNER

  Ozan ÇETİNER

  11. Sınıf / MF

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ ÖĞREMENLERLE İLETİŞİMİMİZ ÇOK İYİ OLDUĞU İÇİN VE HİÇBİR YERDE BULAMAYACAĞIMIZ BİR ÖĞRETİM SİSTEMİNE SAHİP OLDUĞUMUZ İÇİN BOĞAZİÇİ DERSHANELERİNİ SEÇTİM.

 • Taylan YÖNTEMER

  Taylan YÖNTEMER

  6. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka SBS şubesinde çok mutluyum. Öğretmenlerim çok cana yakın ve her konuda istediğim yardımı ve desteği alabiliyorum burada kendimi özel hissediyorum.