Öğrenci Görüşleri

 • Berfin İZCİ

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİ DİĞER DERSHANELERE ORANLA DAHA SICAK BİR ORTAM BİREBİR VE HOCALAR BAKIMINDAN ÇOK RAHAT VE GÜLER YÜZLÜ İDARESİYLE ASLA PİŞMAN OLMADI.

 • Dilara İÇİNGİR

  Dilara İÇİNGİR

  11. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçmemdeki en önemli etken, rehberlik servisinin çalışmaları. Önceki dershanemde görmediğim ilgi alaka, ders başarı durum takibini burda gördüm. Ayrıca öğretmen kadrosunun hazırlanma aşamasında çok iyi olduğunu düşünüyorum. Yayınlarınında birçok yayına göre çok daha iyi olması tercih sebeplerimden biridir. Teşekkür ediyorum.

 • Tolga ONGUN

  Tolga ONGUN

  11. Sınıf / Eşit Ağırlık

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇMEMDE BU DERSHANENİN FÖY SİSTEMİ İLGİMİ ÇEKTİ. ÇÜNKÜ BEN UZUN YAZILAR YAZMAKTAN HOŞLANMAM BURADA FÖY VAR ZAMAN KAYBI YOK.

 • Ozan ÖZEL

  11. Sınıf / Sayısal

  Bayraklı şubesi ; Her ay düzenli olarak deneme sınavı yapılması başarımı ve performansımı ne ölçüde geliştirdiğim hakkında bana yarar sağlıyor. Rehberlik servisinin eksik konularım hakkında bana yol göstermeleri eksik konularını kapatmam konusunda bana büyük ölçüde yardımcı ve destek oluyor. Derslerde yazı yazmakla vakit kaybetmek yerine FÖY'lerin kullanılması zaman konusunda baya bir yardımcı oluyor. Öğretmenlerin ve çalışanların güler yüzlü ve sıcak tavırları ailevi bir ortam yaratıyor.

 • Merve Büşra DUMAN

  Merve Büşra DUMAN

  11.sınıf

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini seçmemde arkadaşlarımın memnuniyetlerinin etkisi oldu.Türkiye geneli büyük bir dershane olmasına rağmen, öğrenciye karşı gösterdiği bireysel ilgi seçimimin ne kadar doğru olduğunu gösterdi.

 • Dilek SARIBEY

  Dilek SARIBEY

  11. Sınıf / TM

  Bu yıl, eğitim disiplini ve sıkı takibi dolayısıyla Turgutlu Boğaziçi Dershanesi'ne kayıt oldum. Haftasonu programlarımızın yanında haftaiçi etüd ve birebir çalışmalarımız, soru çözümü saaatlerimiz çok verimli geçiyor. İhtiyacımız olduğu her dakika öğretmenlerimize rahatlıkla soru sorabiliyoruz. Gelecek yıla şimdiden kayıt yaptırdım.

 • Gülizar AKINCI

  Gülizar AKINCI

  12. Sınıf / TM

  Uygulanan etkin öğretim sistemi derslerin daha verimli geçmesinin sağlıyor ve öğrencilerin konuları daha iyi kavramasına yardımcı oluyor. Verilen föylerle yazı yazmadığımız için vakit kaybı da yaşanmıyor. Ayrıca çok iyi bir eğitim kadrosu ve gayet kaliteli öğretmenleri var. Boğaziçi Dershanesinde'de mutluyum...

 • Yağmur GÜLŞEN

  Yağmur GÜLŞEN

  10. Sınıf / FM

  Buca Şubesi; Boğaziçi eğitim kurumlarının kaynakları yeterli ve çok yönlü. Öğretmenlerimiz derslerdeki başarımızı olumlu yönde etkiliyorlar. Öğrenciye yapılan muamele sıcak ve içten...

 • Doğukan KUMRU

  Doğukan KUMRU

  12. Sınıf / TM

  Dershanenin FÖY sistemini çok beğeniyorum. FÖY sayesinde dersler daha verimli geçiyor. Ayrıca Boğaziçi dershanelerinde birebir ders alma imkanım çok fazla oluyor bu da benim öğrenmemi kolaylaştırıyor.

 • Gülçe ÖZKAYAHAN

  7. Sınıf Öğrencisi

  BEN 2 YILDIR İZMİR BORNOVA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNDE EĞİTİM GÖRÜYORUM. SENEYE İÇİN DE KAYDIMI YAPTIRDIM. DERSHANENİN ÖĞRETMENLERİ ÇOK İYİ ANLATIYOR. KONULARI RAHATÇA ANLAYABİLİYORSUN. ANLAYAMAZSAN ÇOK KOLAY BİRE BİR ALABİLİYORSUN. YA DA REHBERLİK ÖĞRETMENİ TALEPLER DOĞRULTUSUNDA TOPLU EK DERS KOYUYOR. REHBERLİK ÖĞRETMENİMİZ ÇOK İLGİLİ. HER TÜRLÜ DERS, KONU EKSİĞİ VE İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYE YARDIMCI OLUYOR. BU BAŞARINIZI ÇOK OLUMLU YÖNDE ETKİLİYOR. AYRICA DERSHANENİN KANTİNİ VE SINIFLARI DA ÇOK GÜZEL. HAFTA İÇİ GELİP DERS ÇALIŞACAĞIN ÇALIŞMA ODALARI DA VAR. KARDEŞİM DE BU DERSHANEYE GİDİYOR. ONUN DA HER TÜRLÜ KONU EKSİĞİ İLE ÇOK YAKINDAN İLGİLENİP ÇÖZÜYORLAR. DERSHANEMİ ÇOK SEVİYORUM!!!

 • Buse KARADAĞLI

  12. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNE KARDEŞİM DE BU DERSHANEDE DİYE GELMİŞTİM PEK BİLGİM YOKTU AMA ŞANSLIYMIŞIM Kİ BURAYA DENK GELDİM YİNE OLSA BU DERSHANEYİ SEÇERDİM.

 • Mehmet TÜJÜMET

  Mehmet TÜJÜMET

  12. Sınıf / TM

  Öğretmen kadrosundan kaynaklı Turgutlu Boğaziçi Dershanesi'ni tercih ettim. Ulaşım açısından uzak olsa da eğitimim için en iyi dershane olduğunu düşünüyorum. Sadece iyi bir üniversiteyi kazanmak için değil aynı zamanda iyi bir birey olmak için de "Boğaziçi Dershanesi" şart.

 • Kadir YURTÇU

  Kadir YURTÇU

  7. Sınıf Öğrencisi

  Dershane öğretmenlerimin anlatımları çok iyi ve her öğrenci ile teker teker ilgileniyorlar. Tüm öğretmenlerime teşekkür ederim.

 • Melisa GÖNCÜ

  Melisa GÖNCÜ

  7. Sınıf Öğrencisi

  Buca Boğaziçi dershanesinin çok eğitici, yenilikçi, saygılı ve düzenli bir dershane olduğunu düşünüyorum. Boğaziçi dershanesine bu yıl gelmeme rağmen burdaki öğretmenlerim ve arkadaşlarım benim ailem gibi oldular. Onları o kadar çok seviyorum ki sanki uzun yıllar boyunca birlikte zaman geçirmişiz gibi. Bence kaliteli özelliklerde dershane aranıyorsa bu seçim kesinlikle Boğaziçi dershanelerinde yana olmalıdır.

 • Taylan YÖNTEMER

  Taylan YÖNTEMER

  6. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka SBS şubesinde çok mutluyum. Öğretmenlerim çok cana yakın ve her konuda istediğim yardımı ve desteği alabiliyorum burada kendimi özel hissediyorum.

 • Cansel SERTKAYA

  Cansel SERTKAYA

  11. Sınıf Öğrencisi

  Notlarım düşmeye başlamıştı.Okul rehber öğretmenim bana yardım almamı önerdi. Ek kitaplarımın geneli Birey Yayınlarıydı. Bu nedenle ilk aklıma Birey Dershanesi geldi. Karşıyaka Boğaziçi Dersahensindeki gerek öğretmenler gerekse öğrenciler bana çok sıcak davranıyorlardı. Hiç yabancılık çekmedim. Derslerimle ilgili rehberlik servisi ile görüştüm ve bana çok yardımcı oldular. Bana karşı olan bu güzel davranışlarından ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

 • Yağmur SAZAN

  Yağmur SAZAN

  11. Sınıf / TM

  ÇANKAYA BOĞAZİÇİ DERSHANESİNİ SEÇMEMİN EN BÜYÜK SEBEBİ DİSİPLİN VE BAŞARI İLKELERİ ÇERVESNDE EŞSİZ ÖĞRETMEN KADROSUYLA ÖĞRENCİYİ HEDEFE VE AMACA ULAŞTIRABİLMESİ ÖNCELİKLE KENDİNE SONRA BİREYE GÜVENMEK BAŞARININ KAPISINI AÇABİLECEK ANAHTARI ELİNDE TUTMAK DEMEKTİR.

 • Gamze KARADAĞLI

  Gamze KARADAĞLI

  12. Sınıf / TM

  Hocalarımız sayesinde arkadaşlarımla rahat bir ortamda ders dinleyip, çalışabiliyorum. Okulda sorun yaşadığım konuları dershanede çok daha rahat çözümleyebiliyorum. Etrafımda da rahatsız olabileceğim sorunlar olmayınca herşey çok daha kolay...

 • ERKURT ÖZTÜRK

  ERKURT ÖZTÜRK

  10.SINIF / MF

  Eğitim sistemi ve işleyişi için Karşıyaka Boğaziçi Dersahenesi... Gerek öğretmenlerinin bilgi düzeyi gerek kaynakların kalitesi ile gelecek için umut kapısı aralıyor. Soru bankalarındaki soru çeşitliliği ile sınavlara hazırlıkta önemli bir yardımcı. Öğretmenlerin ilgisi ve desteği başarıda büyük bir etmen. Rehberlik Servesiyle stresten uzak, düzenli bir çalışma temposuyla başarı kaynağı Boğaziçi... Teşekkürler herkese...

 • Gizem KOCA

  Gizem KOCA

  11. Sınıf Öğrencisi

  Karşıyaka Boğaziçi Dershanesini tercih etme nedenlerimin ilki, eğitiminin bana uygun olması. Öğretmen kadrosunun iyi seçilmiş ve deneyimli olması, eğitim öğretim modeli olan Etkin Öğretim Sisteminin hem okula hazırlıkta hem de üniversite hazırlıkta doğru bir yol olduğunu düşünmem seçimimdeki en önemli etkenlerdir. Ayrıca rehberlik servisinin bizlere olan ilgisi, yakınlığı ve güler yüzlü oluşu, ders başarımızın düzenli olarak takip edilmesi ben etkileyen en önemli etkendir. Teşekkür ediyorum.