Bizden Haberler

Web sitemize hoş geldiniz.

Galerimizden Rasgele

Öğrenci Görüşleri

 • Türker TOHUMOĞLU

  Türker TOHUMOĞLU

  8. Sınıf Öğrencisi

  Ben bu okula daha iyi bir eğitim almak için geldim ve iyi eğitim alıyorum. Arkadaşlarımı ve okulumu seviyorum. Buraya geliş nedenimin birisi de burs almamdır. Öğretmenlerimin çoğunu seviyorum.

 • Serra AKDENİZ

  Serra AKDENİZ

  8. Sınıf Öğrencisi

  SBS’de yardımcı olacağını ve yapancı dilimi geliştireceğimi düşündüm ki öyle oldu.

 • S. Kemal USLU

  S. Kemal USLU

  8. Sınıf Öğrencisi

  Okulumuzdaki öğretmenler teneffüste bile bizimle ilgileniyor. Teneffüslerde , öğle arasında müzik ve sportif sportif faaliyetlerde bulunuyoruz .  8. Sınıfta olduğumuz için seçeceğimiz liseler hakkında bilgiler veriyor. Okuldaki pedagoga bir sorun olduğunda başvurabiliyoruz. Okul hakkında bir sorun olduğunda sorunları müdürlerle paylaşıp, çözüm yolları ayıyoruz.

 • Nilge Ayza BELE

  Nilge Ayza BELE

  8. Sınıf Öğrencisi

  Dershaneyle bağlantılı iyi bir düzeyde eğitim verdiği için Boğaziçi Kolejindeyim.

 • Yiğit TEKELER

  Yiğit TEKELER

  8. Sınıf Öğrencisi

  Okulumuz çoğu yönden güzel. Öğretmenlerimiz gerek öğretim gerek sevgi-saygı yönünden çok iyi. Bu okula eski okulumdan daha iyi olduğu için geldim.

 • Görkem AKKURT

  Görkem AKKURT

  8. Sınıf Öğrencisi

  Öğretmenler herkesle çok iyi bir şekilde ilgileniyor. Buraya gelme nedenim öğretmenleri tanımam ve öğretmenlerin ne kadar iyi olduğunu bilmem. Okulda sorunlar olduğunda pedagog sayesinde sorunlar çözülüyor.

 • Eda ARBİL

  Eda ARBİL

  8. Sınıf Öğrencisi

  Boğaziçi Koleji’nin ilk mezunlarından biri olarak, bu okul hakkındaki düşüncelerim:

  Öğretmenlerin öğrencilerle olan ilişkileri çok güzel aynı arkadaş gibi davranıyorlar.

  Bu okula gelme nedenim ise İngilizcemi geliştirmek notlarımı yükseltip, SBS’den yüksek bir not ile istediğim liseye gitmek.

 • Aylin EROL

  Aylin EROL

  8. Sınıf Öğrencisi

  Ben bu okula iyi bir SBS hazırlığı ve iyi bir İngilizce eğitimi için geldim. Öğretmenlerden çoğunu tanıyor olmam da gelme sebeplerimden birisi.

  İngilizcemi geliştirdim. SBS hazırlığım çok iyi gidiyor.

Ayın Anketi

2013 SBS’nin Zorluk Düzeyi Nasıl?

Çok Kolay - 11.1%
Kolay - 0%
Normal - 22.2%
Zor - 25.9%
Çok Zor - 40.7%

Total votes: 27
The poll has expired
Refresh results

Önemli Linkler

Veli Görüşleri

 • Nihan ŞİMŞİRLER

  Nihan ŞİMŞİRLER

  Güleç Turizm Okul Sorumlusu

  Oğlum Furkan KAYGIR’ın Boğaziçi Koleji 2A sınıfına başladığından bugüne kadar gözlediğim en önemli fark çocuğumun kendine güven duyması, mutlu bir şekilde okula gelmesi oldu. Oğlum ile akademik yönden bireysel olarak çalışmaları , okumasını geliştirdi. Çok memnunum.

 • Sebahat ÖNTAŞ

  Sebahat ÖNTAŞ

  Emekli Banka Müdürü

  Oğlumu bilgi ve kültürle yoğrulmuş bir birey olması için Boğaziçi Koleji’ni tercih ettik. Uyguladığı eğitim modeliyle Türkiye’deki diğer kolejlerden farklılaşan, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle ders müfredatını desteklerken öğrencilerine zengin olanaklar sunuyor.

 • Nuray AYVAZ

  Nuray AYVAZ

  Ev Hanımı

  Boğaziçi Eğitim Kurumları'nı seçmemizin en belirleyici nedeni kişiye özel eğitim yapılmasıydı. Öğretmenlerin genç olması ve öğrenciyle yakın iletişimi çok dikkatimizi çekti. Boğaziçi Eğitim Kurumları’nda özverili ve tecrübeli öğretmenler öğrencilerin seviyesine daha kolay inebiliyor.

 • Devrim ÇİÇEKÇİ

  Devrim ÇİÇEKÇİ

  OSGB Birimi Genel Müdürü

  Kızım Pınar Deniz ÇİÇEKÇİ Boğaziçi Koleji 2. Sınıfına başladı. Burada resim yeteneği, yapılan çalışmalarla bihayli gelişti. Ayrıca sportif çalışmalar kızımın okula sevgiyle bağlanmasını sağladı.

 • Emre UYSAL

  Emre UYSAL

  Makina Mühendisi

  Oğlum Ata UYSAL Boğaziçi Koleji’nde hem sosyal , hem akademik yönden bir hayli gelişti. Çocuğum Boğaziçi Kolejinde okumasından çok memnunum.

 • Burcu İNAN

  Burcu İNAN

  Turizmci

  Sosyal açıdan oğlumun büyük gelişim sağlamış olduğunu gözlemekteyim. Arkadaşları ile iletişimi pozitif yönde ilerlemektedir. Akademik yönden ise aldığı puanlar iyi bir eğitim aldığını göstermektedir. Oğlumun Boğaziçi Kolejinde okumasından çok memnunum.

 • Sevgi ÖZEN

  Sevgi ÖZEN

  Kimya Öğretmeni

  Bir öğretmen olarak kızımın Boğaziçi Koleji’nde özgüveninin geliştiğini, arkadaşlarıyla iletişimde olumlu yönde aşamalar kaydettiğini izliyorum. Akademik yönden gelişmelerinde çok etkili olan Etüt programları beni çok mutlu ediyor.

 • Sonay GÜRBÜZ

  Sonay GÜRBÜZ

  Ev Hanımı

  Boğaziçi Koleji ve Dershanesiyle geçen sene tanıştık, kızım Gökçe Dilay GÜRBÜZ  şuan 7, sınıfta. Kızımın her yönden geliştiğini gördüm. Kendine olan özgüveni arttı. Sosyal açıdan içinde var olan sergileme imkanı buldu. Yabancı dile karşı merakını keşfettik ve sonuçlar her açıdan başarılı oldu. Müdürüyle, öğretmenleriyle ve bütün kadrosuyla bu okulda olmaktan mutluyuz. Kızım Atatürk ve ilkeleri doğrultusunda ilerleyen bir okulda eğitim gördüğü için çok şanslı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Elif MİRALOĞLU METİN

  Elif MİRALOĞLU METİN

  Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni

  Anaokuluna giden Çocuğumun istekli olarak okula gidip gelmesi başta var olan kaygılarımın kaybolmasına neden oldu. Sanırım bunu sağlayan en önemli etkenin kurumun her aşamasında karşımıza çıkan sevgi. TEŞEKKÜRLER

 • Perihan AKÇAY

  Perihan AKÇAY

  pdr

  Kurumunuzu Bayraklı Boğaziçi Dershanesi aracılığı ile tanıdım. Kızım 2 senedir Bayraklı Boğaziçi Dershanesi öğrencisi. Öğretmenlerinizin kızıma katkılarını burada anlatamam. Hepsine yürekten teşekkür ediyorum. İyi ki varlar ve oradalar .Bu öğretmenler çocuğumda oluşturdukları değişimi inanıyorum ki Boğaziçi Eğitim Kurumlarında daha da ileri taşıyacaklardır.